Виносне, поворотно-похило настінне кріплення для встановлення невеликих телевізорів та моніторів вагою до 15 кг. Винесення від стіни до 36 см здійснюється за рахунок двоколінної конструкції з трьома поворотними механізмами. Також кріплення дозволяє повертати телевізор у вертикальній площині для вибору оптимального кута перегляду.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Квадо |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид кронштейна | Наклонно-поворотные |
| Расстояние от стены | 70 - 360 мм |
| Гарантия | 14 дней |
| Допустимая нагрузка | 15 кг |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Угол наклона | +65/-65° |
| Угол поворота | 180°/360°/180° |
| Максимальный стандарт VESA | 100х100 мм |
| Рекомендована діагональ | 14" - 23" |
| Стандарти VESA | 50х50 мм, 75х75 мм, 100х100 мм |
Информация для заказа
- Цена: 455 ₴




