КВАДО K-42 – це настінне кріплення для РК-телевізорів. Алюмінієві деталі КВАДО K-42 із стильною, гладкою поверхнею забезпечують незвичайну жорсткість та стійкість. За допомогою настінного кронштейна КВАДО K-42 ви можете розмістити РК, плазмову та ультратонку LED панель практично в будь-якій частині кімнати. Він може вирішити проблему з розміщенням екрана в тому випадку, коли неможливо або небажано використовувати підставку або шафу.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Квадо |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид кронштейна | Наклонно-поворотные |
| Расстояние от стены | 75 - 405 мм |
| Гарантия | 14 дней |
| Допустимая нагрузка | 25 кг |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Угол наклона | +5/-22° |
| Угол поворота | 180°/360°/180° |
| Максимальный стандарт VESA | 200х200 мм |
| Рекомендована діагональ | 15" - 32" |
| Стандарти VESA | 50х50 мм, 75х75 мм, 100х100 мм, 200х100 мм, 200х200 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 144 ₴




