
Планшетний ПК Blackview Tab 12 4G Dual Sim Space Grey (6931548309154)
7 263 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6931548309154
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Неможливо відірвати погляд Металевий анодований корпус Blackview Tab 12 чудово виглядає в руках і тактильно дуже приємний. Tab 12 став ще легшим і тоншим, його ще простіше покласти з собою в сумку. Справжній візуальний десерт Екран Blackview Tab 12 забезпечує приголомшливу передачу кольору і точність картинки. Переглядайте соціальні мережі, дивіться прямі трансляції, розслабтеся, відволікайтеся від роботи. Наче гепард 8 ядер ARM Cortex-A55 у двох кластерах процесора UNISOC SC9863A. Забезпечують високу швидкість роботи, ІІ управляє розподілом завдань та споживанням. Стабільний прийом-передача та інтенсивність сигналу. Робота на максималках Великий 10.1" екран і процесор UNISOC SC9863A забезпечують відмінну картинку та продуктивність у вимогливих іграх. Будьте на висоті в улюблених 3D-іграх. Підтримка карт пам’яті до 1Тб дозволяє зберігати фактично необмежену кількість фото, відео та музики. Якщо більше автономності Низький заряд акумулятора може зіграти проти, якщо у Вас запланована важлива відеоконференція. Акумулятор ємністю 6580мАг забезпечує високий рівень автономності. Завжди готовий до зйомки 13Мп камера завжди готова для зйомки, будь то вечірка, день народження або під час прогулянки. Відмінні фотографії високої чіткості та контрастності. 5Мп селфі-камера з режимом HDR забезпечує чудові портрет Ефективність Blackview Tab 12 підтримує фірмову Bluetooth клавіатуру Blackview K1. Проводи не потрібні, що підвищує ефективність роботи. Швидше і зручніше Зробіть знімок і тут же поділіться ним з колегами завдяки 13Мп камері. 8Мп селфі камера дозволяє бути присутнім на онлайн-конференціях, заняттях, підвищуючи ефективність роботи та навчання. Bluetooth клавіатура забезпечує високу ефективність роботи та навчання Звук зачіпає за живе Blackview Tab 12 забезпечує відмінний живий звук, глибокий бас, м’які високі частоти. Два динаміки для повного занурення у стерео звук.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Blackview |
| Цвет | Серый |
| Операционная система | Android 11 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Батарея | 6580 mAh |
| Вес | 430 г кг |
| Встроенная память | 64Гб |
| Предустановленная ОС | Android |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Графічний процесор | PowerVR GE8322 |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрана | 10.1" |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Количество ядер | 8 |
| Навігація | GPS |
| Наявність аудіо роз'єму 3.5 мм | без роз'єму 3.5 мм |
| Наявність клавіатури | без клавіатури |
| Наявність стілусу | без стілусу |
| Наяність NFC | без NFC |
| Оперативная память | 4Гб |
| Основна камера | 13 Мп |
| Процессор | Unisoc SC9863A (1.6 ГГц) |
| Підтримка SD-карти | 1 ТБ |
| Разрешение | 1920х1200 |
| Розмір (ВхШхГ) | 238.5 х 157.45 х 7.4 мм |
| Стандарт захисту | немає |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Тип матрицы | IPS |
| Толщина корпуса | 7.4 мм |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| Частота | 1.6 ГГц + 1.2 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 7 263 ₴











