Телевізори з штучним інтелектом Операційна система Android TV 9.0 з голосовим управлінням телевізора і інших пристроїв на базі Google Assistant, дозволяє телевізору швидко взаємодіяти з різними сервісами і пристроями, обробляти алгоритми голосових команд і забезпечувати їх швидку обробку і отримання оптимальної відповіді Ігровий телевізор Потужне «залізо» забезпечує стабільну роботу системи штучного інтелекту, прекрасно дозволяє грати в ігри встановлені в телевізорі, з Google Play Store. Або підключити будь-яку ігрову консоль Високий рівень надійності Офіційна оболонка від Google Inc. проходить безліч тестів і сертифікації, гарантує перевірку встановлюваних додатків і їх ефективну работу.Android TV захищає дані всіх користувачів, незалежно від режиму використання телевізора Skyworth AI Vision Інтелектуальна оптимізація сигналу з багатоступеневою обробкою зображення, завдяки якій кожен кадр стає абсолютно деталізованим, яскравим і насиченим. AI чіп зменшує зернистість і покращує чіткість зображення за допомогою збільшеної деталізації на краях об’єктів. Поліпшення глибини чіткості відбувається завдяки відділенню основних об’єктів від фонових. А досягнення збільшеної в 8,1 рази палітри, надає природне перенесення кольорів без спотворень, краще ніж в звичайних телевізорах
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Skyworth |
| Операционная система | Android TV |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Smart TV | со Smart Tv |
| VESA | 200x200 мм |
| Wi-Fi | є |
| Вес | Немає даних кг |
| Веб-камера | немає |
| Изогнутый экран | плоский |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 40" |
| Звукова система | 2 x 10 |
| Колірне виконання | чорний, сріблястий |
| Потужність звуку | 2 х 10 Вт |
| Поддержка 3D | немає |
| Підтримка HDR | немає |
| Разъемы | HDMI/USB |
| Розміри без підставки (ШхВхГ) | 898x516x89 мм |
| Тип телевизора | LCD (LED) |
| Цифровой тюнер | DVB-T2/C |
| Частота оновлення | 60 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 12 018 ₴












