Потужна, компактна і зручна - це настільна електроплита Holmer HHP-220W. Ця модель виконана в класичному білому кольорі, з двома чавунними конфорками. Має функцію захисту від перегріву, механічний регулятор температури (5 режимів) і загальну споживану потужність 2000Вт. Плита HHP-220W - чудовий варіант для невеликого кухонного простору. Температура до 420°C. Плита має дві чавунні конфорки, діаметр кожної становить 15,5 см. Вони розраховані на посуд невеликих розмірів. Модель HHP-220W оснащена механічним регулятором температури, розташованим на лицьовій панелі. Працює в п'яти температурних режимах: від 80°C до 420°C! Просто виберіть правильний режим для улюбленої страви і насолоджуйтеся процесом приготування. Захист від перегріву. Holmer HHP-220W має спеціальний термостат, який захищає її від перегріву. Ця функція забезпечує безпеку користування і продовжує термін служби електричної плити. Потужність і живлення. Настільна плита Holmer HHP-220W живиться від стандартної електричної мережі на 220 - 240В. Сумарна потужність конфорок становить 2000Вт (ліва потужністю 1кВт + права потужністю 1кВт). Компактність і легкість. Головна перевага настільної плити - її мобільність. Вона має невелику вагу (2,48 кг) і компактні габаритні розміри. Зручна для зберігання. Такий пристрій можна використовувати в умовах обмеженого простору. Не потребує спеціального монтажу. Електроплита Holmer HHP-220W встановлюється на стіл. Вона повинна розташовуватися на рівній поверхні. Не потребує спеціального монтажу, підключається до електричної мережі через звичайну розетку. Якісні матеріали. Корпус моделі HHP-220W виконано з металу. Гладка, емальована поверхня настільної плити допомагає витрачати мінімальну кількість часу на її очищення. Усі деталі виробу виготовлені з безпечних міцних матеріалів.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Holmer |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Цвет корпуса | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикатор увімкнення | є |
| Автоотключение | немає |
| Блокування від дітей | немає |
| Вес | 2.48 кг кг |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діаметр конфорки 1 | 15.5 см |
| Діаметр конфорки 2 | 15.5 см |
| Діаметр конфорки 3 | - |
| Діаметр конфорки 4 | - |
| Електрозапалювання | немає |
| Электроподжиг | немає |
| Загальна потужність плити | 2000 Вт |
| Защита от перегрева | є |
| Захист від стрибків напруги | немає |
| Материал рабочей поверхности | емаль |
| Наличие дисплея | без дисплея |
| Наличие крышки | без кришки |
| Наявність решітки | немає |
| Об'єднання зон нагріву | немає |
| Мощность | 1000 |
| Мощность, Вт | 1000 Вт |
| Потужність конфорки 1 | 1000 Вт |
| Потужність конфорки 2 | 1000 Вт |
| Потужність конфорки 3 | - |
| Потужність конфорки 4 | - |
| Розміри (ВхШхГ) | 4x22x37 см |
| Розпізнавання посуду | немає |
| Таймер | без таймера |
| Тип зон нагріву | Чугунные блины |
| Тип зони нагріву | чавунна |
| Тип плиты | Электрическая |
| Тип управления | поворотний перемикач |
| Функція PowerBoost | немає |
| Основные | |
| Варочная поверхность | электрическая |
| Характеристики варочной поверхности | |
| Общее количество конфорок | 2 |
Информация для заказа
- Цена: 682 ₴











