Електрична духовка Gorenje BOS67371CLB представляє інтенсивне запікання «AIRFRY», тепер можна насолоджуватися смачною хрусткою картоплею фрі без зайвих калорій. Цей режим запікання за допомогою гарячого повітря не вимагає використання жиру, щоб отримати хрустку золотисту скоринку. У поєднанні зі спеціальним перфорованим листом (залежно від моделі) ви досягнете ще кращих результатів. Режим AirFry підходить для невеликих шматків м’яса, риби, овочів або заморожених напівфабрикатів, наприклад картоплі фрі або нагетсів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Пользовательские характеристики | |
| Вертел | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 595 х 595 х 564 мм |
| Габарити вбудовування (ШхВхГ) | 560-564 х 590-600 х 550 мм |
| Газ-контроль | - |
| Гарантия | 24 месяца |
| Гриль | Электрический |
| Дисплей | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Електрозапалювання | - |
| Керування | Механические ручки |
| Цвет | Черный |
| Конвекция | є |
| Количество режимов работы | 13 |
| Кількість стекол дверцят | 2 |
| Метод очистки | Эмаль легкой очистки |
| Объем | 77 |
| Об'єм (діапазон) | 71 і більше |
| Мощность подключения | 3500 Вт |
| Таймер | електронний програматор |
| Термощуп | немає |
| Функція "НВЧ" | немає |
| Функція "Пароварка" | немає |
Информация для заказа
- Цена: 14 657 ₴










