Духова шафа Gorenje BOS6737E06B - елегантна модель у чорному кольорі, легко впишеться в сучасний кухонний інтер’єр. У приладі передбачена програма ExtraSteam з використанням пари, яка створює ідеальні умови для збільшення обсягу хліба, формування пишного м’якуша та хрусткої скоринки. Телескопічні напрямні на 1 рівні дозволяють контролювати процес готування і роблять безпечним вилучення деко. Динамічна система охолодження DynamiCooling ефективно охолоджує корпус духовки та попереджає можливі неполадки, спричинені високою температурою
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Пользовательские характеристики | |
| Вертел | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 595 х 595 х 564 мм |
| Габарити вбудовування (ШхВхГ) | 560-564 х 590-600 х 550 мм |
| Газ-контроль | - |
| Гарантия | 24 месяца |
| Гриль | Электрический |
| Дисплей | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Електрозапалювання | - |
| Керування | Механические ручки + сенсорные кнопки |
| Колір | чорний |
| Конвекція | є |
| Кількість режимів роботи | 13 |
| Кількість стекол дверцят | 2 |
| Метод очищення | Эмаль легкой очистки |
| Об'єм | 77 |
| Об'єм (діапазон) | 71 і більше |
| Потужність підключення | 3500 Вт |
| Таймер | електронний програматор |
| Термощуп | немає |
| Функція "НВЧ" | немає |
| Функція "Пароварка" | немає |
Информация для заказа
- Цена: 13 399 ₴












