Технологія Trim-n-Flow для тривалої стрижки Наш новий, інноваційний гребінь запобігає засміченню машинки для стрижки волосся. Тепер Ви можете продовжувати стрижку, ні на що не відволікаючись. Обопільногострі леза для стрижки в 2 рази швидше Удосконалена технологія DualCut: завдяки інноваційному двосторонньому ріжучого блоку стрижка в два рази швидше в порівнянні з одинарним. 13 установок довжини від 0.5 до 23 мм, які легко вибрати і зафіксувати Виберіть і зафіксуйте одну з 12 фіксованих установок довжини регульованого гребеня: від 1 мм до 23 мм з кроком 2 мм. Або використовуйте прилад без гребеня для мінімальної довжини 0.5 мм. Ефективна система живлення від мережі Мережевий шнур довжиною 1.8 м забезпечує безперервну подачу живлення. Ергономічна ручка забезпечує точність і комфорт Машинка для стрижки Series 3000 зручна і проста в обігу. Спеціальна текстура ручки дозволяє легко контролювати пристрій під час стрижки. Знімні леза для зручного очищення Головка відкривається одним клацанням для зручного очищення знімних лез. Не потребує догляду і мастила Прилад не вимагає особливого догляду - Вам не доведеться витрачати час на змазування лез.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Количество насадок | 1 |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Материал лезвий | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикатор заряджання | є |
| Быстрая зарядка | нет данных |
| Влажная очистка/Использование в душе | Нет |
| Вологе очищення/Використання в душі | немає |
| Время зарядки (аккум.) | 8 ч |
| Время работы (аккум.) | 75 мин |
| Гарантия | 24 месяца |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Живлення | мережа/акумулятор |
| Индикатор зарядки | есть |
| Колір | чорний із сірим |
| Кількість насадок | 1 |
| Максимальна довжина | 23 мм |
| Максимальная длина | 23 мм |
| Матеріал лез | нержавіюча сталь |
| Минимальная длина | 0,5 мм |
| Мінімальна довжина | 0,5 мм |
| Питание | сеть/аккумулятор |
| Самозаточуючі леза | є |
| Цвет | черный с серым |
| Час зарядки (акумулятор) | 8 год |
| Час роботи (акумулятор) | 75 хв |
| Швидка зарядка | немає даних |
Информация для заказа
- Цена: 1 099 ₴






