Насолоджуйтеся смаком і ароматом свіжозвареної кави, приготованого в кавоварці Philips. Функція Aroma twister забезпечує оптимальний смак кожної порції! Автоматичне вимкнення через 30 хвилин для економії електроенергії та безпеки Через 30 хвилин після заварювання кави кавоварка автоматично вимикається для економії енергії та безпеки відповідно до норм ЄС, які застосовуються до всіх кавоварок у ЄС. Система "крапля-стоп" для наповнення чашки кавою в будь-який момент Система "крапля-стоп" дає змогу налити каву в чашку до завершення повного циклу приготування кави. Світлодіодний перемикач живлення засвічується у разі ввімкнення кавоварки Червоний індикатор на перемикачі підсвічується у разі ввімкнення кавоварки. Система "арома-вихор" забезпечує циркуляцію кави для оптимального смаку Ця "розумна" насадка забезпечує рівномірну циркуляцію кави всередині глека для оптимального та насиченого аромату від першої до останньої чашки. Ємність на 1,2 літра для 2–15 чашок Ця кавоварка може приготувати від 2 до 10 (великих) / 15 (малих) чашок кави. Це щонайбільше 1,2 літра. Проте, ця кавоварка має компактний дизайн і займає мало місця на Вашій кухні. Зручне чищення – частини, які можна мити в посудомийній машині Ємність і тримач фільтра можна легко мити у посудомийній машині. Індикатор рівня води для легкого наповнення Наповнюйте резервуар для води легко й точно завдяки індикатору рівня води.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Цвет корпуса | Бежевый |
| Тип используемого кофе | Молотый |
| Приготовление молочных напитков | Отсутствует |
| Дополнительные характеристики | |
| Дисплей | Нет |
| Материал корпуса | Пластик |
| Встроенная кофемолка | Нет |
| Материал кофейника | стекло |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність для молока | немає |
| Індикатор включення | є |
| Индикатор уровня воды | є |
| Автоматическое отключение | є |
| Автоматическая очистка от накипи | немає |
| Автоматичне приготування напоїв | еспресо |
| Блокування від дітей | немає |
| Вес | 1.42 кг кг |
| Вбудована кавомолка | немає |
| Вид | Портативная |
| Використовувані технології | Aroma Twister |
| Входить до комплекту | кавоварка, кавник, інструкція, гарантійний талон |
| Віддалене керування | відсутнє |
| Гарантия | 24 месяца |
| Давление помпы | без тиску |
| Длина шнура питания | немає даних |
| Дополнительно | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Знімна варильна група | відсутня |
| Знімний блок для заварювання | немає |
| Керування | механическое |
| Количество чашек | - |
| Колір корпуса | бежевий |
| Комплектация | кавоварка, інструкція |
| Контейнер для меленої кави | є |
| Кількість запрограмованих напоїв | немає |
| Кількість фільтрів | 1 |
| Кількість чашок готового напою | - |
| Материал корпусу | пластик |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Можливість програмування | відсутня |
| Місце під фільтр для води | немає |
| Об'єм резервуару для води | 1.1 л - 1.5 л |
| Одночасне приготування 2-х чашок кави | немає |
| Подання пари | немає |
| Подача горячей воды | немає |
| Потребляемая мощность | 1000 Вт |
| Мощность | 1000 |
| Приготування капучино | відсутнє |
| Приготування молочних напоїв | відсутнє |
| Приготування напоїв | амерікано |
| Програмування жорсткості води | відсутнє |
| Програмування міцності кави | відсутнє |
| Програмування обсягу порції | відсутнє |
| Програмування температури напою | відсутнє |
| Противокапельный механизм | Да |
| Протикапельний механізм | є |
| Протикрапельна система | є |
| Протикрапельний механізм | є |
| Підігрів кавника / чашок | немає |
| Подогрев чашек | відсутній |
| Регульована висота дозатора / підставки | немає |
| Регулювання висоти дозатора/підставки | відсутнє |
| Регулювання мелення | відсутнє |
| Регулювання міцності кави | немає |
| Регулювання напою | немає |
| Резервуар для води | 1.2 л |
| Резервуар для воды | 1,2 л |
| Розміри | 29 x 22 x 22 см |
| Система самоочистки | Нет |
| Система самоочищення | відсутня |
| Таймер | немає |
| Тип | крапельна (фільтраційна) |
| Тип фильтра | багаторазовий |
| Функция "cappuccino" | Нет |
| Функція "cappuccino" | немає |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Бежевый |
Информация для заказа
- Цена: 2 202 ₴








