Похилий кронштейн. Кріплення з невеликою відстанню від стіни, але в той же час з нахилом для оптимізації кута огляду. Сумісний зі стандартами VESA для невеликих та середніх телевізорів. Розбірна конструкція забезпечує зручність встановлення. Нахил жорстко фіксується гвинтом, запобігаючи "сповзанню" заданого кута.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Квадо |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид кронштейна | Наклон |
| Расстояние от стены | 63 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Допустимая нагрузка | 45 кг |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Угол наклона | +18/-20° |
| Угол поворота | Нет |
| Максимальный стандарт VESA | 200х200 мм |
| Рекомендована діагональ | 15" - 37" |
| Рекомендуемая диагональ | 15" - 37" |
| Стандарти VESA | 50х50 мм, 75х75 мм, 100х100 мм, 200х100 мм, 200х200 мм |
| Стандарты VESA | 50х50 мм, 75х75 мм, 100х100 мм, 200х100 мм, 200х200 мм |
Информация для заказа
- Цена: 419 ₴





