Тип: для волосся; Кількість насадок в комплекті: 6 шт; Кількість установок довжини: 6; Мінімальна довжина стрижки: 4 мм; Максимальна довжина стрижки: 30 мм; Регулювання довжини стрижки: регулятором; Джерело живлення: мережа, акумулятор; Час зарядки: 1.1 г; Колір: чорний;
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ardesto |
| Цвет | Черный |
| Количество насадок | 6 |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикатор заряджання | є |
| Быстрая зарядка | нет данных |
| Влажная очистка/Использование в душе | нет данных |
| Вологе очищення/Використання в душі | немає даних |
| Время зарядки (аккум.) | 70 мин |
| Время работы (аккум.) | 45 мин |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Живлення | мережа/акумулятор |
| Индикатор зарядки | есть |
| Колір | чорний |
| Кількість насадок | 6 |
| Максимальна довжина | 30 мм |
| Максимальная длина | 30 мм |
| Материал лезвий | нержавеющая сталь/керамика |
| Матеріал лез | нержавіюча сталь/кераміка |
| Минимальная длина | 4 мм |
| Мінімальна довжина | 4 мм |
| Питание | сеть/аккумулятор |
| Самозатачивающиеся лезвия | нет данных |
| Самозаточуючі леза | немає даних |
| Час зарядки (акумулятор) | 70 хв |
| Час роботи (акумулятор) | 45 хв |
| Швидка зарядка | немає даних |
Информация для заказа
- Цена: 821 ₴



