Провідник у світ розваг Телевізор Nokia Smart TV 5500A дозволить відчути всі переваги сучасних смарт-технологій, укладених в одній оболонці. Мультимедійні розваги на будь-який смак доступні на екрані з роздільною здатністю 4K Ultra HD. На базі Android ви отримуєте доступ до найпопулярніших розважальних сервісів. Можливість підключення до супутникових, кабельних та ефірних антен дозволить налаштувати будь-який тип мовлення. За допомогою опції Chromecast можна передавати зображення з маленького дисплея на великий. Міцний та стильний корпус Модель спроектована з урахуванням підвищених вимог до міцності та ергономіки. Чимало уваги приділено і зовнішності. Міцний корпус має витончені габарити при діагоналі 55”. Його тонкорамочний концепт ідеально вписується в дизайнерське бачення сучасної техніки: елегантних рамок практично не видно на краях, за рахунок чого екстер’єр пристрою має особливу універсальність щодо питання впровадження телевізора Nokia Smart TV 5500A в загальну обстановку. Мінімалізм та легкість – основні риси оформлення. Чудове зображення На окрему увагу заслуговує екран. Він дозволить бачити контент у найкращій якості з роздільною здатністю 3840 x 2160 пікселів. Технологія HDR10 опрацьовує зображення на предмет чіткості та точності відображення головних для контрасту відтінків (чорного та білого). У той же час опція Dolby Vision робить картинку кінематографічною, щоб вона була бездоганною як у статиці, так і в динаміці. Візуал вражає з першого кадру! Інтерфейси та порти підключення У вашому розпорядженні традиційні відеопорти HDMI в кількості 4 штук: з них 1 з підтримкою ARC і всі з CEC. Мережевий роз’єм Ethernet LAN призначений для підключення до Інтернету. Окремо винесено слот для модуля CI+. Порти USB (2 штуки) представлені у вигляді стандарту 2.0. Також є аудіовиходи цифрового типу для комунікації із саундбаром та системою домашнього кінотеатру. Бездротові інтерфейси представлені технологіями Wi-Fi та Bluetooth. Затребувані послуги Для Nokia Smart TV 5500A інтерактивні розваги стали однією з основних функцій. За допомогою операційної системи Android TV користувач отримує доступ до каталогу софту Google Play з більш ніж 7000 програм. Ваші улюблені канали на YouTube, серіали та мультфільми на стримінгових сервісах типу Netflix і Disney+, соціальні мережі, портали новин та інші ресурси будуть доступні через кілька кліків пультом. А голосовий асистент від Google зробить це за допомогою голосових команд.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Nokia |
| Цвет | Черный |
| Операционная система | Android TV |
| Разрешение экрана | 3840x2160 |
| Изображение | |
| Поддержка 3D | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Smart TV | со Smart Tv |
| VESA | 200x200 мм |
| Wi-Fi | є |
| Аудіо | немає даних |
| Вес | 13 кг кг |
| Вага без підставки | 14.4 кг |
| Вага з підставкою | 14.4 кг |
| Веб-камера | немає |
| Версия Bluetooth | 4.2 |
| Изогнутый экран | плоский |
| Внутренняя память | 8 ГБ |
| відео | немає даних |
| Відстань між ніжками | - |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Голосове керування | є (пульт) |
| Диагональ экрана | 55" |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діапазон частот Wi-Fi | 2.4 ГГц |
| Энергопотребление | 140 Вт |
| Звукова система | 2 x 10 |
| Звуковая система | 2 x 10 |
| Колірне виконання | черный |
| Комплект поставки | телевізор, пульт дистанційного керування, документація |
| Контрастность | 5000:1 |
| Угол обзора | 178° /178° |
| Модель пульту | - |
| Оперативная память | 1.5 ГБ |
| Потужність звуку | 2 х 10 Вт |
| Процесор зображення | Mali-470 |
| Підтримка HDR | є |
| Підтримка NTFS | немає |
| Разъемы | HDMI/AV/USB |
| Розміри без підставки (ШхВхГ) | 1233х711х66 мм |
| Розміри з підставкою (ШхВхГ) | 1233х763х235 мм |
| Технологія MEMC | немає |
| Технології звуку | Dolby Atmos |
| Тип телевизора | LCD (LED) |
| Фото | немає даних |
| Цветовое исполнение | черный |
| Цифровой тюнер | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| Время отклика | 9.5 мс |
| Частота обновления | 60 Гц |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Яркость | 320 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 17 875 ₴






