Бездоганне зображення ТБ Nokia Smart TV 4300B показує картинку, яка підкорить з першого погляду: виділені чіткі деталі, соковиті кольори, відмінна деталізація. Кожен кадр порадує реалістичністю та здатністю відобразити велику кількість відтінків. Дозвіл Full HD став основою якісного візуалу, який подається у привабливій для глядача формі. На екрані з тонкими рамками це виглядає ще «смачніше». Покоління розумних ТБ Не варто недооцінювати сучасні телевізори: вони вже давно перетворилися на мультимедійні платформи для розваг, залишивши за тими часами, коли спеціалізувалися виключно на контенті телеканалів. Використовуйте переваги смарт ТБ, наявні у Nokia Smart TV 4300B, завантаживши програми відеохостингів, сервісів подкастів, онлайн-кінотеатрів, соцмереж та ін. Тепер вам завжди буде чим зайнятися - чи то робота, чи відпочинок. Підключення Bluetooth Модель оснащена модулем Bluetooth, який є основним способом створення бездротового зв'язку між телевізором та іншими пристроями. При цьому ви отримуєте стабільне з'єднання, що дає якісний сигнал. А відсутність проводів порадує тих, хто не звик морочитися. Підключення ігрових гаджетів, аудіоапаратури та інших варіантів техніки буде максимально простим. Звук з усіх боків Іммерсивне звучання спрямовує хвилі таким чином, щоб вони огортали слухача з усіх боків. Так при перегляді фільму або геймінгу на Nokia Smart TV 4300B ви ніби поринете в атмосферу того, що відбувається, задіявши при цьому не тільки візуальну складову, а й якісне аудіо. Приголомшливий ефект – відчуйте реалістичний шепіт біля самого вуха, шарудіння листя або муркання кішки, як у житті.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Nokia |
| Цвет | Черный |
| Операционная система | Android TV |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Изображение | |
| Поддержка 3D | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Smart TV | со Smart Tv |
| VESA | 100x100 мм |
| Wi-Fi | є |
| Вес | 8 кг кг |
| Веб-камера | Нет |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Диагональ экрана | 43" |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Звуковая система | 2 x 10 |
| Изогнутый экран | Плоский |
| Потужність звуку | 2 х 10 Вт |
| Підтримка HDR | є |
| Разъемы | HDMI/VGA/USB |
| Розміри без підставки (ШхВхГ) | 964х560х66 мм |
| Тип телевизора | LCD (LED) |
| Цветовое исполнение | черный |
| Цифровой тюнер | DVB-T2/C/S2 |
| Частота обновления | 60 Гц |
| Частота оновлення | 60 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 10 570 ₴








