VIVAX – це європейський бренд, який існує з 2004 року і зараз є більш ніж на 35 ринках. Будучи експертом у категорії побутової електроніки, VIVAX пропонує найширший асортимент електронних пристроїв на ринку – понад 300 якісних продуктів, розділених на п'ять основних категорій: кондиціонери, телевізійна та аудіотехніка, побутова техніка та вбудована побутова техніка, дрібна побутова техніка та смарт-пристрої. Усі електронні пристрої виробляються відповідно до реальних потреб споживачів, за перевіреною технологією та відповідно до останніх стандартів ЄС, без відхилень за якістю. КОНТРОЛЬ ЯКОСТІ. Виробнича стратегія VIVAX ґрунтується на використанні перевірених та функціонально якісних технологічних рішень, а протягом усього виробничого процесу здійснюється суворий контроль якості. Готова продукція остаточно перевіряється відповідно до найновіших методів перевірки якості на довговічність в екстремальних умовах. Завдяки такому контролю якості, всі пристрої VIVAX відповідають усім встановленим європейським сертифікатам. Морозильна камера VF-157 є дуже практичною, оскільки має 5 прозорих полиць, які згодом дозволять вам дуже швидко знайти потрібні продукти. Корисний об'єм 157 літрів достатньо для зберігання продуктів як улітку, так і взимку. Панель керування розташована усередині морозильної камери. Морозильна камера Vivax VF-157 WH має клас енергоспоживання A+, що забезпечує дуже низьке споживання електроенергії, корпус виконаний в універсальному білому кольорі. При бажанні можна змінити напрям відчинення дверей за допомогою дуже чітких інструкцій, що додаються. Морозильну камеру Vivax VF-157 WH вибирають користувачі, які мають велику потребу в заморожуванні, але не мають достатньо місця або просто хочуть практичності та компактності.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vivax |
| Тип управления | Механическое |
| Класс энергопотребления | F |
| Пользовательские характеристики | |
| Автономное сохранение холода | немає даних |
| Вес | 40 кг кг |
| Висота (діапазон) | 120 - 149 см |
| Высота (диапазон) | 120 - 149 см |
| Габарити (ШхВхГ) | 55х142х55 см |
| Габариты (ШхВхГ) | 55х142х55 см |
| Гарантия | 24 месяца |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Энергопотребление | 235 кВт/рік |
| Защита от детей | немає |
| Защита от перепадов напряжения | немає |
| Цвет | Белый |
| Полезный объем | 157 л |
| Кількість полиць/секцій | 5 |
| Мощность замораживания | 7 кг/добу |
| Мощность замораживания (диапазон) | нет данных |
| Наличие дисплея | без дисплея |
| Наличие подсветки | немає |
| Об'єм корисний | 157 |
| Об'єм корисний (діапазон) | 151 - 200 л |
| Объем полезный | 157 л |
| Объем полезный (диапазон) | 151 - 200 л |
| Перевішування дверцят | є |
| Потужність заморожування (діапазон) | до 10 кг/добу |
| Режим суперзаморожування | немає |
| Режим суперзаморозки | немає |
| Уровень шума | 42 дБ |
| Сигналізація відчинених дверей | немає |
| Система разморозки | Статическая |
| Система розморожування | ручная |
| Система управления | Механическое |
| Тип | Камера |
| Тип компресора | звичайний |
| Швидке заморожування | відсутній |
| Ширина (диапазон) | до 60 см |
| Ширина (діапазон) | до 60 см |
Информация для заказа
- Цена: 10 999 ₴












