Стильна та зручна мікрохвильова піч Delfa MD202MW потужністю 700 Вт призначена для розігріву та розморожування харчових продуктів. Якісні матеріали та продумана конструкція зробить мікрохвильову піч вірним помічником на кухні на довгі роки.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Delfa |
| Цвет корпуса | Белый |
| Внутреннее покрытие | эмаль |
| Тип управления | Механическое |
| Пользовательские характеристики | |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Диаметр поддона | 25,5 см |
| Дисплей | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діаметр піддону | 25,5 см |
| Колір корпусу | білий |
| Максимальна потужність гриля (Вт) | немає |
| Максимальна потужність мікрохвиль (Вт) | 700 Вт |
| Максимальная мощность гриля (Вт) | Нет |
| Максимальная мощность микроволн (Вт) | 700 Вт |
| Об'єм (л) | 20 л |
| Объем, л | 20 л |
| Тип | соло |
| Тип відкриття дверцят | кнопка |
| Тип гриля | немає |
| Тип открытия дверцы | кнопка |
| Тип управління | механічне |
Информация для заказа
- Цена: 2 799 ₴





