Представлена мікрохвильова піч від компанії DELFA виконана в чорному кольорі і отримала класичний дизайн. Керування пристроєм інтуїтивно зрозуміле і здійснюється за допомогою сенсорних клавіш, розташованих на його передній панелі. Інформація про час, що залишився до закінчення підготовки, а також про вибраний режим відображається на спеціальному дисплеї. Мікрохвильова піч відкривається на лівий бік за допомогою ергономічної ручки на дверцятах.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Delfa |
| Цвет корпуса | Черный |
| Внутреннее покрытие | эмаль |
| Тип управления | Сенсорное |
| Пользовательские характеристики | |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Диаметр поддона | 27 см |
| Дисплей | Є |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діаметр піддону | 27 см |
| Колір корпусу | чорний |
| Максимальна потужність гриля (Вт) | 1000 Вт |
| Максимальна потужність мікрохвиль (Вт) | 800 Вт |
| Максимальная мощность гриля (Вт) | 1000 Вт |
| Максимальная мощность микроволн (Вт) | 800 Вт |
| Об'єм (л) | 23 л |
| Объем, л | 23 л |
| Тип | з грилем |
| Тип відкриття дверцят | Ручка |
| Тип гриля | немає даних |
| Тип открытия дверцы | Ручка |
| Тип управління | сенсорное |
Информация для заказа
- Цена: 3 299 ₴







