Стильна мікрохвильова піч Delfa MD201SW об"ємом 20 л стане вірною помічницею на будь-якій кухні. Вдома чи на роботі апарат стане в нагоді для швидкого розігріву вже готової їжі або приготування простих, нехитрих страв. Білосніжна піч з акцентом на елегантну дверцята з затемненого високоміцного скла гармонійно впишеться в будь-який інтер’єр ставши ефектним прикрасою кухні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Delfa |
| Цвет корпуса | Белый |
| Внутреннее покрытие | эмаль |
| Пользовательские характеристики | |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Диаметр поддона | 25 см |
| Дисплей | є |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діаметр піддону | 25 см |
| Колір корпусу | білий |
| Максимальна потужність гриля (Вт) | немає |
| Максимальна потужність мікрохвиль (Вт) | 700 Вт |
| Максимальная мощность гриля (Вт) | Нет |
| Максимальная мощность микроволн (Вт) | 700 Вт |
| Об'єм (л) | 20 л |
| Объем, л | 20 л |
| Тип | соло |
| Тип відкриття дверцят | кнопка |
| Тип гриля | немає |
| Тип открытия дверцы | кнопка |
| Тип управления | кнопочное |
| Тип управління | кнопкове |
Информация для заказа
- Цена: 2 699 ₴








