Монітор Philips S Line забезпечує основні функції для зручної щоденної роботи. Практично без рамки, з чітким зображенням FHD для тривалого та чіткого перегляду. Режим EasyRead та функції комфорту для очей із сертифікацією TUV для зменшення навантаження на очі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Тип матрицы | IPS |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Частота обновления | 75 Гц |
| Размеры | |
| Вес | 6 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | 1 |
| DVI | 1 |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1 |
| Ігрові технології | Простые игровые |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вага | 6 кг |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Вигнутий екран | Нет |
| Встроенная аудиосистема | Есть |
| Габарити (ШхВхГ) | 613х537х205 мм |
| Гарантия | 24 месяца |
| Диагональ экрана | 27" |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрану | 27" |
| Игровые технологии | Простые игровые |
| Изогнутый экран | плоский |
| Колір | чорний |
| Контрастність | 1000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Крепление на стену | 100х100 мм |
| Кріплення на стіну | 100х100 мм |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Поверхность экрана | Матовое |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Поворотный экран (Pivot) | отсутствует |
| Потужність аудіосистеми | 2х2 Вт |
| Регулировка по высоте | Есть |
| Регулювання по висоті | є |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Сенсорний | Нет |
| Сенсорный | Нет |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Споживана потужність (в роботі) | 16.3 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Тип матриці | IPS |
| Цвет | черный |
| Час реакції | 4 мс |
| Частота оновлення | 75 Гц |
| Яркость | 250 кд/м2 |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 9 879 ₴







