Морозильна камера Liebherr GNP 1913 – тиха, невелика та містка помічниця на кухні кожної господині, яка дбає про здорове, збалансоване харчування своєї родини. Електронне, кнопкове керування морозильної камери Liebherr просте та зрозуміле навіть школяру. Температурні показники ступеня заморозки встановлюються з точністю до градуса та відображаються на цифровому дисплеї MagicEye. Об’єм морозильника, що дорівнює 150 літрам, дозволить навіть узимку харчуватися натуральними ягодами, овочами та фруктами, заготовленими та замороженими в сезон. Конструктивні особливості морозильної камери Liebherr GNP 1913, що окремо стоїть, дозволяють вбудувати прилад в нішу або встановити впритул до стіни. Орієнтуйтесь на індивідуальний дизайн вашої кухні. Попереджувальні звукова та оптична сигналізації вчасно повідомлять вас про неполадки в роботі приладу. У Liebherr GNP 1913 продуктам не страшні ні псування, ні «несанкціоноване» розморожування!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Liebherr |
| Класс энергопотребления | A+++ |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота (діапазон) | 120 - 149 см |
| Высота (диапазон) | 120 - 149 см |
| Габарити (ШхВхГ) | 60х125х63 см |
| Габариты (ШхВхГ) | 60х125х63 см |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Цвет | Белый |
| Кількість полиць/секцій | 5 |
| Мощность замораживания | 15 кг/добу |
| Мощность замораживания (диапазон) | 10-16 кг/сутки |
| Наличие дисплея | є |
| Наличие подсветки | немає |
| Об'єм корисний | 149 |
| Об'єм корисний (діапазон) | 101-150 л |
| Объем полезный | 149 |
| Объем полезный (диапазон) | 101-150 л |
| Перевішування дверцят | є |
| Потужність заморожування (діапазон) | 10-16 кг/добу |
| Режим суперзаморожування | є |
| Режим суперзаморозки | є |
| Система разморозки | No Frost |
| Система розморожування | No Frost (сухая) |
| Система управления | Электронное |
| Тип | Камера |
| Ширина (диапазон) | до 60 см |
| Ширина (діапазон) | до 60 см |
Информация для заказа
- Цена: 16 999 ₴






