СТИЛЬНА ТА КОМФОРТНА ТЕХНІКА Мікрохвильова піч ERGO ЕМ-2005 - відмінна техніка для офісної або домашньої кухні. Стильний дизайн і зручна кнопкова панель керування сподобаються тим, хто цінує прості, але функціональні речі. ОПТИМАЛЬНИЙ ОБ'ЄМ ТА ЗРУЧНІ РОЗМІРИ Обсяг в 20 літрів дозволяє по максимуму використовувати корисний простір мікрохвильовки. Розмір моделі 291х488х360 мм. Вона не займе багато місця і при цьому дасть можливість розігрівати і готувати страви для всієї родини. ДОВГОВІЧНЕ ТА ГІГІЄНІЧНЕ ПОКРИТТЯ Стінки внутрішньої камери покриті шаром термостійкої і екологічно безпечної емалі. Це міцний і довговічний матеріал, який легко і просто чистити. РОЗІГРІВАТИ АБО ГОТУВАТИ ШВИДКО ТА ЛЕГКО Потужності в 700 Вт і 11 режимів досить для того, аби процес готування став ще зручнішим та швидшим. Просто оберіть потрібну функцію і техніка сама визначить час для розморожування, розігрівання або приготування страв. Про завершення процесу повідомить звук таймера.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ergo |
| Цвет корпуса | Белый |
| Внутреннее покрытие | эмаль |
| Пользовательские характеристики | |
| Внутрішнє покриття | эмаль |
| Гарантия | 24 месяца |
| Диаметр поддона | нет данных |
| Дисплей | є |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діаметр піддону | 24,5 см |
| Колір корпусу | білий |
| Максимальна потужність гриля (Вт) | немає |
| Максимальна потужність мікрохвиль (Вт) | 700 Вт |
| Максимальная мощность гриля (Вт) | Нет |
| Максимальная мощность микроволн (Вт) | 700 Вт |
| Об'єм (л) | 20 |
| Объем, л | 20 л |
| Тип | Обычная (соло) |
| Тип відкриття дверцят | С помощью кнопки |
| Тип гриля | немає |
| Тип открытия дверцы | кнопка |
| Тип управления | Кнопочное |
| Тип управління | кнопкове |
Информация для заказа
- Цена: 3 273 ₴












