
Мікрохвильова піч Samsung MS23F301TFW/UA
5 500 ₴
- Нет в наличии
- Код: MS23F301TFW/UA
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Готувати зі свіжих продуктів так просто Замініть заморожені напівфабрикати на здорову домашню їжу завдяки мікрохвильовій печі Samsung F300G. 20 режимів приготування дозволять вам приготувати свіжі продукти за лічені хвилини. Прикрасьте інтер"єр своєї кухні Стильна мікрохвильова піч F300G з лицьовою панеллю з чорного скла, гарним дисплеєм з синім підсвічуванням і сріблястим перемикачем стане справжньою окрасою вашої кухні. Легке чищення завдяки керамічному покриттю Внутрішня камера мікрохвильової печі F300G має гладке керамічне покриття, яке легко чиститься, є стійким до подряпин і не втрачає свого кольору з плином часу. Антибактеріальне і стійке до подряпин внутрішнє покриття прослужить вам довго і надійно. Заощаджуйте з режимом енергозбереження Режим енергозбереження у новій мікрохвильовій печі Samsung F300G забезпечує найнижче енергоспоживання у режимі очікування, що дозволить вам зменшити витрати на електроенергію.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Цвет корпуса | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Внутреннее покрытие | биокерамика |
| Внутрішнє покриття | Био-керамическая эмаль |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Диаметр поддона | 28,8 см |
| Дисплей | є |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діаметр піддону | 28,8 см |
| Колір корпусу | білий |
| Максимальна потужність гриля (Вт) | немає |
| Максимальна потужність мікрохвиль (Вт) | 1150 Вт |
| Максимальная мощность гриля (Вт) | Нет |
| Максимальная мощность микроволн (Вт) | 1150 Вт |
| Об'єм (л) | 23 |
| Объем, л | 23 л |
| Тип | Обычная (соло) |
| Тип відкриття дверцят | Ручкой |
| Тип гриля | немає |
| Тип открытия дверцы | Ручка |
| Тип управления | Кнопочное |
| Тип управління | кнопкове |
Информация для заказа
- Цена: 5 500 ₴



