
Мультиварка Redmond RMC-M05B
1 461 ₴
- В наличии
- Код: RMC-M05B
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
REDMOND - міжнародний бренд різної дрібної побутової техніки для кухні та будинку, а також smart пристроїв. Торгова марка набула особливої популярності на українському ринку завдяки своїм мультиваркам. Сьогодні ж компанія постійно оновлює модельний ряд продукції, що передбачає, передбачаючи бажання і потреби покупця. Продукцію REDMOND можна віднести до середнього та високого цінового сегменту. Висока якість, передові технології, широкі експлуатаційні можливості та елегантний сучасний дизайн роблять прилади бренду такими популярними серед споживачів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Redmond |
| Количество программ приготовления | 20 |
| Объем | 3 л |
| Объем чаши | 3 л |
| Потребляемая мощность | 500 Вт |
| Тип прибора | Мультиварка |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.4 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart керування | відсутнє |
| В комплекте | мірна чашка, мультиварка, ложка, решітка для приготування на пару, інструкція |
| Выпечка | є |
| Внутреннее покрытие кастрюли | антипригарное |
| Внутрішнє покриття каструлі | антипригарное |
| Внутрішнє покриття чаші | антипригарное |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Голосова навігація | немає |
| Дисплей | дисплей |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Съемная крышка | відстутня |
| Цвет корпуса | черный с серебристым |
| Об `єм (л) | 3 |
| Объем (л) | 3 |
| Пароварка | є |
| Поддержание температуры | Да |
| Попереднє скасування автопідігріву | є |
| Потребляемая мощность (Вт) | 500 |
| Программы | варіння на пару, випічка, гречка, дитяче харчування, запіканка, йогурт, крупи, паста, пельмені, піца, плов, смаження, соте, стерилізація, суп, тушкування, холодець |
| Підтримка температури | є |
| Разогрев | Да |
| Розміри (В х Ш х Г) | 21 x 25 x 25 см |
| Розігрів | є |
| Ручне налаштування | є |
| Ручний режим | є |
| Ручной режим | Да |
| Споживана потужність (Вт) | 500 |
| Таймер відтермінування приготування | є |
| Таймер отсрочки приготовления | Да |
| Тип | мультиварка |
| Тип керування | Электронное |
| Тип управления | Электронный |
| Фритюрница | немає |
| Функция скороварки | Нет |
| Функція скороварки | без функції скороварки |
Информация для заказа
- Цена: 1 461 ₴






