
Смарт-годинник Garmin Venu 2 Plus Slate/Black with Black Band (010-02496-01)
16 711 ₴
- Нет в наличии
- Код: 010-02496-01
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Дізнайтесь більше про своє здоров’я Більше функцій спостереження за здоров’ям та спортивною формою допоможуть вам краще розуміти свій організм. Насолоджуйтесь зручною можливістю здійснювати дзвінки прямо з годинника при поєднанні з сумісним смартфоном. Втомилися одночасно користуватись кількома пристроями? Здійснюйте телефонні виклики прямо зі свого годинника при підключенні до сумісного смартфона. Створюйте текстові повідомлення або відповідайте на них у режимі hands-free за допомогою голосового помічника1 смартфона. Функції спостереження за здоров’ям та самопочуттям дозволяють краще розуміти, що відбувається у вашому тілі. Знайдіть новий спосіб залишатись активним, користуючись завантаженими спортивними додатками, яких у Venu 2 Plus більше 25. Зберігайте музику на годиннику, щоб слухати її без телефону за допомогою бездротових навушників. Яскравий AMOLED-дисплей та період роботи від батареї до 9 днів. Підкресліть свій стиль Кришталево-чіткий AMOLED-дисплей забезпечує чудове зображення навіть на яскравому сонці. Спробуйте "постійно увімкнений" режим, щоб дисплей залишався видимим весь час. Для любителів активного способу життя Цей смартгодинник з міцним склом Corning Gorilla Glass 3, безелем з нержавіючої сталі та зручним силіконовим ремінцем готовий до будь-якої ситуації. Скажіть «Привіт» новим смартфункціям Телефонні дзвінки з вашого годинника Ви більше не пропустите важливий дзвінок через те, що не встигли витягти телефон із сумочки. При підключенні годинника до сумісного смартфона ви зможете передавати та приймати телефонні дзвінки прямо з годинника. Запитайте вашого голосового помічника Руки зайняті? Це не проблема. Використовуйте голосовий помічник вашого сполученого смартфона (Siri, Google Assistant або Bixby) через Venu 2 Plus, щоб створювати текстові повідомлення та відповідати на них, ставити запитання та управляти сумісними пристроями «розумний дім». Усе для гарного самопочуття і здоров’я Функція Health Snapshot Запишіть 2-хвилинну сесію, щоб отримати основні статистичні дані, включно з частотою пульсу, варіабельністю частоти пульсу, пульсоксиметрією, диханням та стресом. Потім створіть звіт з цими даними, щоб мати можливість передати інформацію через програму Garmin Connect на сумісному смартфоні. Монітор енергії Body Battery Переглядайте рівні енергії вашого організму протягом дня для визначення найкращого часу для активності та відпочинку. Пульсоксиметр За допомогою пульсоксиметра3 можна дізнатись рівень насичення крові киснем у будь-який момент часу протягом дня або під час сну. Таким чином, ви знатимете, наскільки добре організм засвоює кисень. Стеження за стресом Дізнайтеся, яким був ваш день: спокійним, збалансованим чи сповненим стресу. Годинник навіть запропонує вам виконати короткі розслаблюючі дихальні вправи, якщо ваш рівень стресу занадто високий. Відстеження жіночого здоров’я Використовуйте програму Garmin Connect для відстеження менструального циклу або вагітності. Записуйте симптоми, отримуйте рекомендації з вправ та харчування. Програма «Відстеження жіночого здоров’я» дозволяє переглядати та записувати інформацію безпосередньо за допомогою годинника. Відстеження водного балансу Записуйте кількість рідини, випитої протягом дня. Також, ви можете встановити автоматичну мету по водному балансу, яка буде коригуватись в залежності від кількості поту, що виділяється під час занять. Стеження за диханням Дізнайтесь, як ви дихаєте протягом дня, під час сну, при виконанні дихальних вправ і занять йогою або під час сесії для отримання коротких даних здоров’я “Health Snapshot”. Бали сну та розширене спостереження за сном Переглядайте дані про якість свого сну у вигляді балів, отримуйте рекомендації щодо його покращення. Пристрій дозволяє відстежувати різні фази сну, а також частоту пульсу, рівень стресу, пульсоксиметрію3 та дихання. Пульсометр на зап’ясті Годинник безперервно вимірює частоту пульсу2 і видає попередження при отриманні занадто високих або низьких показань у стані спокою. Крім того, пульсометр дозволяє визначити рівень інтенсивності ваших занять (навіть під час плавання). Дихальні вправи Ви можете виконати дихальні вправи, щоб розслабитись або зосередитись. При цьому годинник відстежує рівень стресу і частоту дихання, дозволяючи вам дізнатись більше про те, як ви дихаєте. Спортивний вік Ця функція використовує реальний вік, кількість хвилин щотижневих інтенсивних занять, частоту пульсу у стані спокою та індекс маси тіла (BMI) або відсоток тілесного жиру для оцінки того, чи є ваше тіло молодшим або старшим за ваш вік. Можна отримувати поради щодо зниження спортивного віку.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Garmin |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| SIM-карта | відсутня |
| SMS | є |
| Ємність акумулятору | немає даних |
| Інтерфейси з'єднання | Bluetooth |
| Інтерфейси з'єднання зі смартфоном | Bluetooth |
| Інші бездротові можливості | Wi-Fi, GPS, GLONASS, Galileo, NFC |
| Акселерометр | є |
| Безпровідна зарядка | немає |
| Будильник | є |
| Вага | 51 г |
| Вбудована пам'ять | немає даних |
| Вбудований мікрофон | немає |
| Вес | 51 г |
| Виклик голосового помічника | немає |
| Виклики | є |
| Вміст кисню у крові | є |
| Водонепроникність | WR50 (5 ATM) |
| Водонепроницаемость | WR50 (5 ATM) |
| Время автономной работы | до 10 дней |
| Встроенная память | нет данных |
| Вібромотор | немає |
| Відтворення музики через Bluetooth | немає |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Голосові повідомлення | немає |
| Гіроскоп | є |
| Диагональ экрана | 1.3 |
| Дизайн | класичний |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Другие беспроводные возможности | GPS |
| Діагональ екрану | 1.3" |
| Емкость аккумулятора | нет данных |
| З барометром | є |
| З компасом | є |
| Захист від води, пилу | є |
| Змінний ремінець | є |
| Интерфейсы соединения со смартфоном | Bluetooth |
| Камера | без камери |
| Колір | чорний |
| Колір корпусу | Black |
| Колір ремінця | Black |
| Контроль денної активності | є |
| Крокометр | є |
| Лічильник биття серця | є |
| Лічильник калорій | є |
| Материал | Полимер |
| Матеріал | полімер, силікон |
| Матеріал корпусу | Металл |
| Матеріал ремінця | полімер, силікон |
| Месенджери та соціальні мережі | є |
| Оперативна пам'ять | немає даних |
| Оперативная память | нет данных |
| Операційна система | немає даних |
| Поддержка SD-карты | Нет |
| Процесор | немає даних |
| Процессор | нет данных |
| Пульсометр | є |
| Підтримка безконтактних платежів (NFC) | є |
| Підтримка картки SD | відсутня |
| Размеры | 43.6 х 43.6 х 12.6 мм |
| Разрешение экрана | 416 x 416 |
| Регулируемая длина браслета | 125 - 190 мм |
| Регульована довжина браслета | 125 - 190 мм |
| Роздільна здатність екрану | 416 x 416 |
| Розмір ремінця | немає даних |
| Розміри | 43.6 х 43.6 х 12.6 мм |
| Сенсорний екран | є |
| Сенсорный экран | С сенсорным экраном |
| Совместимость | iOS, Android OS |
| Спортивні | є |
| Способ оповещения | Вибрация, Звуковой сигнал |
| Спосіб оповіщення | вібрація, звуковий сигнал |
| Сумісність | iOS, Android OS |
| Сумісність з ОС | iOS, Android OS |
| Тип | смарт-годинник |
| Тип матрицы | AMOLED |
| Тип матриці | AMOLED |
| Тонометр | немає |
| Трекінг сну | є |
| Управління музичним плеєром | є |
| Форма дисплея | кругла |
| Час автономної роботи | до 10 днів |
Информация для заказа
- Цена: 16 711 ₴









