
Смарт-годинник Garmin Instinct 2 Graphite (010-02626-00)
12 071 ₴
- Нет в наличии
- Код: 010-02626-00
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Що б ви не робили, робіть це разом із Garmin Instinct 2. Цей міцний смарт-годинник з GPS досить унікальні, щоб відповідати вашому стилю та підходять для будь-якого зап'ястя. Переваги: Міцний корпус. До 28 днів автономної роботи. Тренуйтеся за допомогою вбудованих спортивних програм. Розумні повідомлення. GPS трекінг у будь-якому місці. Цілодобовий моніторинг здоров'я. Підтримка MULTI-GNSS. Незалежно від того, чи займаєтесь ви пішим туризмом, катаєтесь на гірському велосипеді, бігом пересіченою місцевістю або катаєтесь на лижах, у вас буде доступ до кількох глобальних навігаційних супутникових систем (GPS, ГЛОНАСС та Galileo) для відстеження в більш складних умовах, ніж з просто GPS. Датчик АВС Навігація наступним маршрутом з датчиками ABC, включаючи висотомір для даних про висоту, барометр для спостереження за погодою та 3-осьовий електронний компас. TRACBACK маршрутизація Позбавтеся здогадів на зворотному шляху, використовуючи цю функцію TRACBACK, щоб пройти тим самим маршрутом назад до вихідної точки. Орієнтир Слідкуйте за відомими місцями – наприклад, вашим автомобілем або початковою стежкою – щодо вашого місця розташування і легко знаходите зворотний шлях до нього. Розумні повідомлення Отримуйте електронні листи, текстові повідомлення та оповіщення прямо на годинник під час синхронізації із сумісним смартфоном. Підключіть Store IQ Завантажуйте циферблати користувача, додавайте поля даних і завантажуйте програми та віджети з програми Connect IQ Store на свій сумісний смартфон. Безпека та відстеження Коли ваш годинник і телефон синхронізуються, ваше поточне розташування може бути надіслано вашим контактам вручну або — під час певних заходів — автоматично за допомогою вбудованої функції виявлення подій. Спортивні програми Робіть все, що вам подобається, із попередньо завантаженими профілями активності для бігу, їзди на велосипеді, плавання, силових тренувань, скелелазіння в приміщенні, віртуального бігу, гольфу, йоги та багато іншого. VO2 Тренуйтеся розумніше з VO2 max, показник того, на що ви можете розраховувати. Він навіть враховує зміни у продуктивності, які можуть бути викликані спекою чи висотою. Щоденні пропозиції тренувань Отримайте рекомендації щодо тренувань, які враховують вас і ваш рівень фізичної підготовки, щоденні рекомендації, засновані на вашому поточному тренувальному навантаженні та статусі тренувань. Час відновлення После каждой тренировки время восстановления позволяет узнать, когда вы будете готовы к следующей тяжелой тренировке. Он даже учитывает интенсивность тренировок и такие факторы, как стресс, ежедневная активность и сон. Динаміка тренувань Відстежуйте деталі кожної поїздки за допомогою показників катання на гірських велосипедах, а також спеціальних вимірювань Grit™ та Flow™, які оцінюють складність траси та плавність спуску, даючи вам окуляри, які ви зможете побити наступного разу. Моніторинг сил Отримуйте на своєму зап'ясті безперервний вимір того, скільки енергії ви докладаєте до дороги під час бігу під час використання модуля Running Dynamics Pod або монітора HRM-Pro. Пульсометр Отримуйте розрахункові дані про частоту серцевих скорочень разом із попередженнями, якщо ваша частота серцевих скорочень залишається надто високою чи надто низькою, коли ви перебуваєте у стані спокою. Оцініть, наскільки ретельно працює ваше серце під час занять. Відстеження стресу Варіабельність серцевого ритму використовується для розрахунку оцінки рівня стресу, тому ви можете побачити, чи у вас був спокійний, збалансований або напружений день. Моніторинг сну. Отримайте повну розбивку по фазах легкого, глибокого та швидкого сну. Переглядайте все це в спеціальному віджеті, який включає вашу оцінку сну і статистику. Моніторинг тіла BODY BATTERY Оптимізуйте запаси енергії вашого тіла, використовуючи варіабельність серцевого ритму, стрес, сон та інші дані, щоб визначити, коли ви готові до активності або коли вам може знадобитися відпочинок. Жіноче здоров'я Використовуйте програму Garmin Connect для відстеження менструального циклу або вагітності. Реєструйте симптоми, отримуйте інформацію про фізичні вправи та харчування та багато іншого. Мобільний додаток Переглядайте статистику, досягнення та інтенсивність тренувань у програмі Garming Connect.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Garmin |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| SIM-карта | відсутня |
| SMS | є |
| Емкость аккумулятора | нет данных |
| Інтерфейси з'єднання | Bluetooth, ANT+ |
| Інтерфейси з'єднання зі смартфоном | Bluetooth |
| Інші бездротові можливості | GPS, GLONASS, Galileo, NFC |
| Акселерометр | є |
| Барометр | є |
| Бездротове зарядження | немає |
| Безпровідна зарядження | немає |
| Безпровідна зарядка | немає |
| Будильник | є |
| Вес | 52 г кг |
| Встроенная память | 32 МБ |
| Встроенный микрофон | немає |
| Виклик голосового помічника | немає |
| Виклики | є |
| Вміст кисню у крові | є |
| Водонепроницаемость | WR100 (10 ATM) |
| Время автономной работы | до 28 днів |
| Вібромотор | немає |
| Відтворення музики через Bluetooth | немає |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Голосові повідомлення | немає |
| Гіроскоп | немає |
| Диагональ экрана | 0.9" |
| Дизайн | класичний |
| Для дітей | Нет |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Другие беспроводные возможности | GPS, GLONASS, Galileo, NFC |
| З барометром | є |
| З компасом | є |
| Захист від води, пилу | є |
| Змінний ремінець | можливість заміни ремінця |
| Интерфейсы соединения со смартфоном | Bluetooth |
| Камера | без камери |
| Цвет корпуса | Black |
| Колір ремінця | Gray |
| Компас | є |
| Контроль денної активності | є |
| Крокометр | є |
| Крокомір | є |
| Лічильник биття серця | є |
| Счетчик калорий | є |
| Материал | пластик, силікон |
| Материал корпуса | Пластик |
| Материал ремня | пластик, силікон |
| Месенджери та соціальні мережі | є |
| Оперативная память | нет данных |
| Операционная система | немає даних |
| Поддержка SD-карты | Нет |
| Процессор | нет данных |
| Пульсометр | є |
| Підтримка безконтактних платежів (NFC) | немає |
| Підтримка картки SD | відсутня |
| Размеры | 45 х 45 х 14.5 мм |
| Разрешение экрана | 176 x 176 |
| Регулируемая длина браслета | Да |
| Регульована довжина браслета | є |
| Розмір ремінця | немає даних |
| Розміри | 45 х 45 х 14.5 мм |
| Розміри корпусу | 45 х 45 х 14.5 мм |
| Сенсорный экран | Без сенсора |
| Серия годинників | Garmin Instinct 2 |
| Серія годинників | Garmin Instinct 2 |
| Стекло | Chemically Strengthened Glass |
| Совместимость | iOS, Android OS |
| Спортивні | Да |
| Способ оповещения | вибрация, звуковой сигнал |
| Спосіб оповіщення | вібрація, звуковий сигнал |
| Сумісність з ОС | iOS, Android OS |
| Спутниковая навигация | GPS, Galileo, GLONASS |
| Тип | смарт-годинник |
| Тип матрицы | MIP Monochrome |
| Тонометр | немає |
| Трекінг сну | є |
| Управління музичним плеєром | є |
| Форма дисплея | кругла |
Информация для заказа
- Цена: 12 071 ₴











