
Вбудована морозильна камера Whirlpool AFB 1840 A+
30 450 ₴
- Нет в наличии
- Код: AFB 1840 A+
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
СИСТЕМА NOFROST Розморзка більше не потрібна. Система Total NoFrost знижує рівень вологості у морозильній камері, запобігаючи утворенню інію. ДРЕНАЖНА СИСТЕМА Проста розморозка. Морозильна камера Whirlpool дренажною системою, яка робить розморозку простою. КЛАС ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ А+ Надзвичайна енергоефективність Вашого приладу. Ця сушильна морозильна камера Whirlpool з класом енергоефективності А+ забезпечить якісні результати у поєднанні з низьким рівнем енергоспоживання. ПЕРЕНАВІШУВАНІ ДВЕРЦЯТА Перенавішувані дверцята забезпечать прилаштування приладу незалежно від типу приміщення та меблів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Whirlpool |
| Класс энергопотребления | A+ |
| Пользовательские характеристики | |
| Автономное сохранение холода | 23 год |
| Вес | 57 кг кг |
| Габарити (ШхВхГ) | 540х1771х545 мм |
| Габарити вбудовування (ШхВхГ) | 560х1776х555 мм |
| Габариты (ШхВхГ) | 540х1771х545 мм |
| Габариты встраивания (ШхВхГ) | 560х1776х555 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Энергопотребление | 307 кВт/рік |
| Защита от детей | немає |
| Защита от перепадов напряжения | є |
| Цвет | Белый |
| Полезный объем | 209 л |
| Кількість полиць/секцій | 7 |
| Наличие дисплея | з дисплеєм |
| Наличие подсветки | є |
| Об`єм корисний | 209 л |
| Объем полезный | 209 л |
| Перевешивание двери | Да |
| Перевішування дверей | є |
| Мощность замораживания | 19 кг/добу |
| Режим суперзаморозки | є |
| Уровень шума | 39 дБ |
| Сигналізація відчинених дверей | є |
| Система керування | електронна |
| Система разморозки | No Frost |
| Система розморожування | No Frost (сухая) |
| Система управления | Электронное |
| Тип компресора | звичайний |
| Тип управления | електронна |
| Швидке заморожування | є |
Информация для заказа
- Цена: 30 450 ₴







