Подрібнюйте легко і швидко навіть жорстке м"ясо завдяки високій продуктивності до 1.9 кг/хв і функції реверсу, яка не дасть м"ясу застрягти. Універсальна м"ясорубка допоможе приготувати різноманітні страви: 3 решітки для подрібнення (дрібного, середнього, великого), 2 насадки для терки і шинкування, насадка для приготування домашніх ковбасок.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Moulinex |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Насадка для приготовления колбас | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 24 месяца |
| Диски для фарша | 3 шт |
| Диски для фаршу | 3 шт |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Колір корпусу | білий із сірим |
| Мельничка | Нет |
| Млинок | немає |
| Мощность (при заклинивании) | 1600 Вт |
| Насадка для нарезки кубиками | отсутствует |
| Насадка для нарезки печенья | отсутствует |
| Насадка для нарізки кубиками | відсутня |
| Насадка для нарізки печива | відсутня |
| Насадка для приготування ковбас | є |
| Насадка-кеббе | є |
| Потужність (при заклинуванні) | 1600 Вт |
| Продуктивність | 1,9 кг/хв |
| Производительность | 1,9 кг/мин |
| Реверс | є |
| Соковитискач цитрусових | відсутній |
| Соковыжималка цитрусовых | отсутствует |
| Цвет корпуса | белый с серым |
| Шинковка/терка | Да |
| Шинківка/терка | є |
| Шнековая соковыжималка (для томатов) | отсутствует |
| Шнековий соковитискач (для томатів) | відсутній |
Информация для заказа
- Цена: 3 799 ₴







