
Смарт-годинник Garmin Forerunner 255 Slate (010-02641-00)
13 577 ₴
- Нет в наличии
- Код: 010-02641-00
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Особливості Відстеження сну, Будильник, Пошук телефону, Керування музичним плеєром, Таймер, Цілодобове відстеження стресу, Частота дихання, Повідомлення голосові та текстові прямо з годинника, Відстеження локації, Секундомір, Жіноче здоров’я Спортивні режими Біг, Велосипед, Кардіо та Еліптичні тренажери, Силові тренування, Веслування на тренажері, Плавання в басейні, Гольф, Плавання у відкритій воді, Йога, Пілатес, Дихальні вправи, Ходьба на вулиці, Степінг Датчики та сенсори Акселерометр, Гіроскоп, Компас, Відстеження сну, Пульсометр, Барометричний альтиметр, Термометр, Моніторинг насичення киснем крові
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Garmin |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| SIM-карта | відсутня |
| SMS | є |
| Ємність акумулятору | немає даних |
| Інтерфейси з'єднання | Bluetooth |
| Інтерфейси з'єднання зі смартфоном | Bluetooth |
| Інші бездротові можливості | GPS, GLONASS, Galileo |
| Акселерометр | є |
| Безпровідна зарядка | немає |
| Будильник | є |
| Вага | 49 г |
| Вбудована пам'ять | 4 ГБ |
| Вбудований мікрофон | немає |
| Вес | 49 г |
| Виклик голосового помічника | немає |
| Виклики | є |
| Вміст кисню у крові | є |
| Водонепроникність | WR50 (5 ATM) |
| Водонепроницаемость | WR50 (5 ATM) |
| Время автономной работы | до 14 дней |
| Встроенная память | 4 ГБ |
| Вібромотор | немає |
| Відтворення музики через Bluetooth | є |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Голосові повідомлення | немає |
| Гіроскоп | є |
| Диагональ экрана | 1.3 |
| Дизайн | класичний |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Другие беспроводные возможности | GPS |
| Діагональ екрану | 1.3" |
| Емкость аккумулятора | нет данных |
| З барометром | є |
| З компасом | є |
| Захист від води, пилу | є |
| Змінний ремінець | є |
| Интерфейсы соединения со смартфоном | Bluetooth |
| Камера | без камери |
| Колір | чорний |
| Колір корпусу | Black |
| Колір ремінця | Black |
| Контроль денної активності | є |
| Крокометр | є |
| Лічильник биття серця | є |
| Лічильник калорій | є |
| Материал | Полимер |
| Матеріал | полімер, силікон |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Матеріал ремінця | полімер, силікон |
| Месенджери та соціальні мережі | є |
| Оперативна пам'ять | немає даних |
| Оперативная память | нет данных |
| Операційна система | немає даних |
| Поддержка SD-карты | Нет |
| Процесор | немає даних |
| Процессор | нет данных |
| Пульсометр | є |
| Підтримка безконтактних платежів (NFC) | немає |
| Підтримка картки SD | відсутня |
| Размеры | 45.6 х 45.6 х 12.9 мм |
| Разрешение экрана | 260x260 |
| Регулируемая длина браслета | есть |
| Регульована довжина браслета | є |
| Роздільна здатність екрану | 260 x 260 |
| Розмір ремінця | 130 - 205 мм |
| Розміри | 45.6 х 45.6 х 12.9 мм |
| Сенсорний екран | відсутній |
| Сенсорный экран | Без сенсора |
| Совместимость | iOS, Android OS |
| Спортивні | є |
| Способ оповещения | вибрация, звуковой сигнал |
| Спосіб оповіщення | вібрація, звуковий сигнал |
| Сумісність | iOS, Android OS |
| Сумісність з ОС | iOS, Android OS |
| Тип | смарт-годинник |
| Тип матрицы | LCD |
| Тип матриці | MIP LCD |
| Тонометр | немає |
| Трекінг сну | є |
| Управління музичним плеєром | є |
| Форма дисплея | кругла |
| Час автономної роботи | до 14 днів |
Информация для заказа
- Цена: 13 577 ₴





