
Монiтор Samsung 34" C34H890WGI (LC34H890WGIXCI) VA Black Curved
15 748 ₴
- Нет в наличии
- Код: LC34H890WGIXCI
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Роздільна здатність WQHD Надширокий екран (Ultra WQHD) дозволяє вивести картинку у форматі 3440x1440 точок, яка містить в 2,5 рази більше пікселів, ніж Full HD екран. Таким чином, зображення на даному моніторі відрізняється виключно високою чіткістю UHD рівня. Співвідношення сторін Ультраширокий екран 21:9 Збільшена щільність пікселів на надширокому екрані зі співвідношенням сторін 21:9 утворює великий робочий простір, завдяки якому ви будете бачити більше інформації при роботі з офісними файлами, особливо з електронними таблицями. Функція Picture-by-Picture функція Picture-by-Picture дозволяє виводити 2 різних джерела на один екран з високою роздільною здатністю (при цьому екран ділиться навпіл). Вигнутий екран 1800R Вигнутість екрану монітора Samsung становить 1800R, що є найбільшою кривизною в лінійці моніторів Samsung на даний момент. Це дозволяє користувачеві розташовуватися ближче до монітора, зір при цьому не відчуває дискомфорту. Завдяки використанню в моніторах Samsung технології Flicker Free і безпечного для очей режиму Eye Saver Mode знижується втомуа зору, викликана впливом синьої компоненти світлового спектру. В результаті ваш зір знаходиться в більш комфортних умовах. Сучасний роз"єм USB type C Одним з роз"ємів даного монітора є USB type C, який поєднує в собі живлення, можливість передачі даних і виведення зображення - тепер можна обмежитися лише одним кабелем. Ергономіка Особливістю монітора можна відзначити його дизайн. Ергономічна конструкція підставки монітора дозволяє регулювати його по висоті, нахиляти його і обертати в площині столу, а завдяки VESA його можна зафіксувати на стіні. Дизайн Суворий дизайн з надійною підставкою і якісним екраном - саме те, що потрібно для роботи і не буде відволікати своїми елементами. Багатозадачність ПЗ Easy setting box Завдяки ПЗ Easy Setting Box робота з великою кількістю вікон стала ще зручніше, тому що ПЗ дозволяє легко оптимізувати розташування вікон на робочому столі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Тип матрицы | VA |
| Частота обновления | 100 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | відсутній |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1 |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Безрамковий монітор | Нет |
| Вес | 7.9 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | Да |
| Встроенная аудиосистема | отсутствует |
| Габарити (ШхВхГ) | 811.4х538.9х298.6 мм |
| Гарантия | 14 дней |
| Диагональ экрана | 34" |
| Додаткові роз'єми | 2хUSB3.0, 1хUSB Type-C |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Игровые технологии | AMD FreeSync |
| Цвет | Черный |
| Контрастность | 3000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Крепление на стену | 100х100 мм |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхность экрана | Матовое |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Поворотный экран (Pivot) | отсутствует |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Разрешение экрана | 3440х1440 |
| Регулировка по высоте | є |
| Сенсорний | Нет |
| Сенсорный | Нет |
| Соотношение сторон | 21:9 |
| Споживана потужність (в роботі) | 175 Вт |
| Час реакції | 4 мс |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Яркость | 300 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 15 748 ₴









