
Монiтор ASUS 23.8" VZ249HE IPS Black (90LM02Q3-B01670)
4 903 ₴
- Нет в наличии
- Код: 90LM02Q3-B01670
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Тонкий корпус з вузькою екранної рамкою. ASUS VZ249HE - це сучасний монітор, виконаний в витонченому корпусі товщиною від 7 мм. Безрамковий конструкція робить його ідеальним рішенням для мультимоніторних конфігурацій, а PК-панель, виготовлена за технологією IPS, забезпечує широкі кути огляду (178 °). Дана модель також має високу динамічною контрастністю (80 000 000: 1) і продуманою ергономікою (технологія ASUS Eye Care для захисту очей користувача). Ультратонкий профіль Модель VZ229HE володіє неймовірно тонким корпусом, мінімальна товщина якого становить всього лише 7 мм. Вузька екранна рамка дозволяє з успіхом застосовувати дану модель в мультимоніторних конфігураціях як для розважальних, так і для професійних додатків. Технологія ASUS Eye Care для комфорту ваших очей Фільтрація синього світла Оскільки багато користувачів проводять за комп"ютером багато часу, монітори ASUS відрізняються продуманою ергономікою і спеціальними технологіями (фільтрація синього світла, мінімізація мерехтіння), що знижують втому очей. Бездоганна реалізація цих ергономічних функцій підтверджується сертифікатом незалежної лабораторії TUV Rheinland. Рівень фільтрації синього світла, який може мати шкідливий вплив на очі, задається в екранному меню. Мінімізація мерехтіння екрану Для усунення мерехтіння екрану в моніторі VZ249HE застосована технологія Flicker-free. Вона значно знижує стомлюваність очей при тривалому перебуванні за комп"ютером. Точне перенесення кольорів моніторі VZ249HE використовується IPS-панель з високою динамічною контрастністю (80 000 000: 1) і широкими кутами огляду (178 °). Він здатний повністю відображати всі відтінки колірного простору sRGB, що робить його придатним для професійної роботи з зображеннями або редагування відеоматеріалів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Тип матрицы | IPS |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Частота обновления | 76 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | 1 |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | відсутній |
| HDMI | 1 |
| Ігрові технології | Простые игровые |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вес | 2.9 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | плоский |
| Встроенная аудиосистема | отсутствует |
| Габарити (ШхВхГ) | 540х391х211 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Диагональ экрана | 23.8" Full HD (1920x1080) |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Игровые технологии | Простые игровые |
| Цвет | Черный |
| Контрастность | 80000000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Крепление на стену | Нет |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхность экрана | Матовое |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Поворотный экран (Pivot) | отсутствует |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулировка по высоте | відсутнє |
| Сенсорний | Нет |
| Сенсорный | Нет |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Споживана потужність (в роботі) | 14.75 Вт |
| Час реакції | 5 мс |
| Частота оновлення | 76 Гц |
| Яркость | 250 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 4 903 ₴









