Пральна машина з сушкою Пральна машина Whirlpool гарантує високу якість прання, низьку витрату води і економне енергоспоживання. Сучасні технології і максимально точні настройки забезпечують ідеальний варіант. Габарити пральки 845х595х540 мм. Купити Whirlpool BI WDWG 75148 вигідно при пошуку вбудованого типу автоматичної пральної машини з сушкою. Виконана з фронтальним завантаженням. При конструкції використовуються технології для зменшення шуму. У режимі прання максимальний рівень не перевищує 45 дБ, а в режимі віджимання на максимальній швидкості 1400 обертів за хвилину - 73 дБ. Управління та робочі програми Whirlpool BI WDWG 75148 відрізняється хорошим співвідношенням функціональності і ціни. Максимальне завантаження в режимі прання складає 7 кг, а в режимі сушіння - 5 кг. Пральна машина має комбіноване управління. За допомогою кнопок прилад вмикається і переводиться в режим паузи. За допомогою механічного поворотного перемикача вибирається програма. Додаткові індивідуальні настройки виконуються за допомогою сенсорних кнопок на інформаційному дисплеї. Екран відображає всі актуальні для обраного циклу параметри і хід роботи з часом до закінчення. Великий вибір автоматичних програм дозволить максимально точно підібрати режим. Для прання білизни пропонується 16 режимів, для сушки - 11 програм. Додатково для кожної програми можна регулювати температуру і швидкість віджиму. Функціонал Whirlpool BI WDWG 75148 Пральна машина оснащена функцією відкладеного старту, що дозволяє виконувати прання у зручний час. Технологія 6th Sense завдяки спеціальним сенсорам для кожного випадку оптимально розподіляє ресурси для досягнення найкращого результату. Споживання води за цикл становить 46 л і споживання електроенергії 0,91 кВт на годину.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Whirlpool |
| Класс энергопотребления | A |
| Сушка | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Відстрочка старту | є |
| Габарити (ШхВхГ) | 595 х 850 х 540 мм |
| Габарити вбудовування (ШхВхГ) | 600 х 820-900 х 570 мм |
| Габариты (ШхВхГ) | 595 х 850 х 540 мм |
| Габариты встраивания (ШхВхГ) | 600 х 820-900 х 570 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Дисплей | є |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Завантаження (прання) | 7 кг |
| Завантаження (сушіння) | 5 кг |
| Загрузка (стирка) | 7 кг |
| Загрузка (сушка) | 5 кг |
| Захист від протікання | немає |
| Защита от протечек | Нет |
| Клас енергоспоживання | A |
| Клас ефективності віджиму | B |
| Клас ефективності прання | B |
| Класс эффективности отжима | B |
| Класс эффективности стирки | B |
| Количество программ | 14/11 |
| Колір | білий |
| Кількість програм | 14/11 |
| Отсрочка старта | Есть |
| Потребление электроэнергии | 0,91 кВт/ч |
| Скорость отжима | 1400 об/мин |
| Споживання електроенергії | 0,91 кВт/год |
| Сушіння | є |
| Тип управления | электромеханическое |
| Тип управління | електромеханічне |
| Цвет | белый |
| Швидкість віджиму | 1400 об/хв |
Информация для заказа
- Цена: 23 940 ₴










