Духовка Bosch - ідеальний помічник на вашій кухні. Завдяки стандартам німецької якості вона служитиме вам довго і надійно, а ваші страви завжди будуть виходити дивовижно смачними і соковитими. Режим "3D гаряче повітря". Цей режим дає змогу домогтися однаково чудового результату під час приготування на всіх трьох рівнях одночасно. Також ви можете готувати різні страви разом або окремо, завдяки рівномірному розподілу нагрітого повітря і не боятися, що запахи змішаються. Телескопічні напрямні. Телескопічні напрямні являють собою шарнірну систему висувних рейок, на яких і тримається деко. Така система хороша в зручності висування дек у процесі приготування і після. Легке очищення духової шафи. Спеціальне покриття на стінках духової шафи EcoClean розщеплює краплі жиру під час запікання та випікання протягом усього терміну служби приладу. І вам не потрібно буде більше витрачати багато часу, щоб очистити духову шафу. Неймовірно апетитні страви. Спеціальний вид нагрівання "Гриль + гаряче повітря" забезпечить апетитну хрустку скоринку вашим стравам. Завдяки йому ваші страви матимуть вигляд, ніби вони щойно з гриля. Найкраща піца в домашніх умовах. Хочете приготувати піцу не гірше, ніж у найкращих ресторанах? Тоді для цього ідеально підійде духовка Bosch зі спеціальним видом нагрівання "Піца". Легке управління. Ви можете з легкістю регулювати температуру в діапазоні 50-275 °C. А також вибрати один із 8 видів нагрівання. Безпека насамперед. Функція блокування панелі від дітей забезпечить безпечне використання духової шафи. А регулювальники температури та перемикач виду нагріву за допомогою одного натискання стають недоступними для дитячих ручок завдяки утоплюваній системі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Класс энергопотребления | A |
| Конвекция | Да |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Функция СВЧ | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart-управління | відсутнє |
| Вентилятор охолодження | є |
| Вертел | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 595 х 594 х 548 мм |
| Габарити вбудовування (ШхВхГ) | 575-597 х 560 х 550 мм |
| Габариты (ШхВхГ) | 595 х 594 х 548 мм |
| Габариты встраивания (ШхВхГ) | 575-597 х 560 х 550 мм |
| Газ-контроль | - |
| Гарантия | 24 месяца |
| Гриль | Электрический |
| Дисплей | є |
| Довідник дверцят | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Електрозапалювання | - |
| Керування | Механические ручки |
| Количество режимов работы | 8 |
| Количество стекол дверцы | 2 |
| Количество программ | 8 |
| Кількість программ | 8 |
| Кількість стекол дверцят | 2 |
| Метод очистки | каталітичний |
| Мощность подключения | 3300 Вт |
| Напряжение | 220-240 В |
| Объем | 66 |
| Об'єм (діапазон) | 61-70 л |
| Объем (диапазон) | 61-70 л |
| Объём | 66 |
| Перемикачі | поворотні + сенсорні |
| Потужність грилю | 2800 Вт |
| Программы | 3D гаряче повітря, м'яке гаряче повітря, верхній/нижній нагрів, нижній нагрів, Vario-гр иль великої площі, гриль + гаряче повітря, піца, розморожування |
| Подсветка | є |
| Решітка / Деко | є |
| Потребление электроэнергии | 0.89 кВт/год |
| Таймер | є |
| Термощуп | немає |
| Тип | Электрическая |
| Тип напрямляючих | телескопічні + решітчасті |
| Управление | Механические ручки |
| Функция "Пароварка" | Нет |
| Функція "НВЧ" | немає |
| Функція "Пароварка" | немає |
| Функція НВЧ | відсутня |
| Функція пароварки | відсутня |
| Электроподжиг | - |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 13 999 ₴












