Вбудовувана духова шафа Whirlpool AKZM 8420IX з електронним управлінням дозволяє власникові вибрати приготування блюд з 16 вбудованих режимів. Прилад обладнаний грилем і об’єм шафи буде досить для запікання великого птаха. Внутрішнє освітлення з надійних і довговічних ламп, встановлений захист від дитячого втручання, регулювати температуру на електронному дисплеї просто і легко. Вбудована технологія 6th SENSE - це встановлені інтелектуальні датчики, що визначають вагу страви, внутрішню температуру духовки і час, який потрібний для приготування. Термоізоляційне прокладення дверець шафи щільно прилягає до корпусу і не пропускає тепло назовні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Whirlpool |
| Конвекция | Да |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Электроподжиг | Нет |
| Функция СВЧ | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Вертел | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 595 x 595 x 564 мм |
| Габарити вбудовування (ШхВхГ) | 560 х 600 х 550 мм |
| Габариты (ШхВхГ) | 595 x 595 x 564 мм |
| Габариты встраивания (ШхВхГ) | 560 х 600 х 550 мм |
| Газ-контроль | - |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Гриль | Электрический |
| Дисплей | є |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Електрозапалювання | немає |
| Керування | Механические ручки + сенсорные кнопки |
| Количество режимов работы | 16 |
| Количество стекол дверцы | 2 |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Конвекція | є |
| Кількість режимів роботи | 16 |
| Кількість стекол дверцят | 2 |
| Метод очистки | Эмаль легкой очистки |
| Метод очищення | Эмаль легкой очистки |
| Мощность подключения | 3650 Вт |
| Об'єм | 73 |
| Об'єм (діапазон) | 71 і більше |
| Объем (диапазон) | 71 и более |
| Объём | 73 |
| Потужність підключення | 3650 Вт |
| Таймер | є |
| Термощуп | немає |
| Управление | Механические ручки + сенсорные кнопки |
| Функция "Пароварка" | Нет |
| Функція "НВЧ" | немає |
| Функція "Пароварка" | немає |
| Цвет | нержавеющая сталь |
Информация для заказа
- Цена: 15 297 ₴







