
Духова шафа Hotpoint-Ariston FA2 841 JH BL HA
11 604 ₴
- Нет в наличии
- Код: FA2 841 JH BL HA
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Електронний контроль температури Електронний контроль зменшує коливання температури в процесі приготування їжі, забезпечуючи постійне нагрівання та стабільний результат. Технологія Forced Air Для приготування різних страв, що вимагають однакової температури приготування на кількох полицях одночасно. Цю функцію можна використовувати для приготування різних страв без передачі запахів від однієї до іншої. Технологія Multiflow Сучасна вентиляційна система з оновленою задньою стінкою забезпечує оптимальне розподілення тепла всередині духової шафи без утворення непрогрітих зон. Рівномірна циркуляція повітря за всіма напрямками та електронний контроль гарантують високу якість приготування страв на будь-якому рівні. Функція Tiltin Grill Відчепите гриль та очистіть поверхню вище Технологія Diamond Clean Diamond Clean – це ексклюзивна технологія, яка використовує силу пари для очищення духовки без миючих засобів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hotpoint-Ariston |
| Конвекция | Да |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Функция СВЧ | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Вертел | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 595 x 595 x 551 мм |
| Габарити вбудовування (ШхВхГ) | 560 х 600 х 555 мм |
| Габариты (ШхВхГ) | 595 x 595 x 551 мм |
| Габариты встраивания (ШхВхГ) | 560 х 600 х 555 мм |
| Газ-контроль | - |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Гриль | Электрический |
| Дисплей | є |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Електрозапалювання | - |
| Керування | Механические ручки + сенсорные кнопки |
| Количество режимов работы | 10 |
| Количество стекол дверцы | 2 |
| Колір | чорний |
| Конвекція | є |
| Кількість режимів роботи | 10 |
| Кількість стекол дверцят | 2 |
| Метод очистки | эмаль легкой очистки |
| Метод очищення | эмаль легкой очистки |
| Мощность подключения | 2900 Вт |
| Об'єм | 71 |
| Об'єм (діапазон) | 71 і більше |
| Объем (диапазон) | 71 и более |
| Объём | 71 |
| Потужність підключення | 2900 Вт |
| Таймер | електронний |
| Термощуп | немає |
| Управление | Механические ручки + сенсорные кнопки |
| Функция "Пароварка" | Нет |
| Функція "НВЧ" | немає |
| Функція "Пароварка" | немає |
| Цвет | черный |
| Электроподжиг | - |
Информация для заказа
- Цена: 11 604 ₴











