Відкрийте для себе технологію, яка думає за вас Ви хочете, щоб ваша вечеря викликала захват і всі хотіли добавки? Просто активуйте 6th Sense і отримайте чудові результати. Спеціальні датчики визначать вагу страви, встановлять оптимальну тривалість, і контролюватимуть весь процес приготування до завершення. Сучасний і простий у використанні дисплей інформуватиме вас про час до закінчення процесу. 3 страви одночасно Технологія багаторівневого приготування Cook3 надає користувачам унікальну можливість готувати до трьох страв одночасно без змішування смаків і ароматів. Рівномірне приготування Циркуляція повітря Multiflow забезпечить рівномірне приготування страви за коротший час. Завдяки роботі вентилятора і нагрівальних елементів, гаряче повітря буде рівномірно розподілятися по всій камері духової шафи, забезпечуючи рівномірне приготування і, тим самим, скорочуючи процес приготування. Швидко й економно! Як скоротити час приготування? Це просто! Використовуйте функцію Ready2Cook і помістіть страву в духову шафу без попереднього розігрівання. Ви отримаєте чудові результати та збережете час і електроенергію. Насолоджуйтеся простотою очищення Відкрийте неймовірно простий і ефективний спосіб видалити залишки жиру і забруднень після приготування. Усе, що вам необхідно - встановити температуру на рівні 220°C і ввімкнути духову шафу на 1 годину. Під впливом температури і каталізатора жир перетвориться на воду і сажу, які потім поглинуться сорбентом з нано-частинками. Ще більше комфорту Телескопічні напрямні призначені для простого завантаження та виймання посуду. Знімні напрямні дають змогу контролювати процес приготування, легко рухати і переміщати деко та решітки. М’яке закриття дверцят Завдяки системі SoftClosing в духовій шафі AKZ96230S від Whirlpool досить легкого натискання, щоб дверцята духовки безшумно і плавно закрилися самі. З турботою про найменших кулінарів Духова шафа AKZ96230S обладнана додатковим захистом - блокуванням панелі керування. Досить просто на кілька секунд затиснути комбінацію кнопок, щоб заблокувати панель керування до закінчення процесу. Скоротіть витрати на електроенергію Духова шафа AKZ96230S споживає до 20% менше електроенергії, як порівняти з класом А. Весь простір, який вам необхідний для створення кулінарних шедеврів Сучасні напрямні дадуть вам змогу просто та надійно розмістити посуд. А збільшений об’єм у 73 літри дасть змогу розміщувати страви на кількох рівнях, що стане дуже корисно, якщо у вас велика сім’я або якщо ви чекаєте гостей.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Whirlpool |
| Класс энергопотребления | A |
| Конвекция | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart-управління | відсутнє |
| Вентилятор охолодження | є |
| Вертел | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 595 x 595 x 535 мм |
| Габарити вбудовування (ШхВхГ) | 560 х 600 х 500 мм |
| Габариты (ШхВхГ) | 595 x 595 x 535 мм |
| Габариты встраивания (ШхВхГ) | 560 х 600 х 500 мм |
| Газ-контроль | немає |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Гриль | Электрический |
| Дисплей | дисплей |
| Довідник дверцят | є |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Електрозапалювання | немає даних |
| Керування | Механические ручки + сенсорные кнопки |
| Количество режимов работы | 10 |
| Количество стекол дверцы | 1 |
| Цвет | Шампань |
| Количество программ | 10 |
| Кількість стекол дверцят | 1 |
| Метод очистки | каталітичний |
| Мощность подключения | 2300 Вт |
| Напряжение | 220-240 В |
| Объем | 73 |
| Об'єм (діапазон) | 71 і більше |
| Объем (диапазон) | 71 и более |
| Объём | 73 |
| Перемикачі | поворотні + сенсорні |
| Потужність грилю | 2450 Вт |
| Программы | традиційний режим, гриль, турбогриль, примусова вентиляція, випічка з конвекцією, примусова вентиляція еко, запіканка, м'ясо, потужне приготування, хліб, піца, кондитерські тістечка |
| Подсветка | є |
| Решітка / Деко | є |
| Потребление электроэнергии | 0.91 кВт/год |
| Таймер | є |
| Термощуп | немає |
| Тип | Электрическая |
| Тип напрямляючих | телескопічні + решітчасті |
| Управление | Механические ручки + сенсорные кнопки |
| Функция "Пароварка" | Нет |
| Функция СВЧ | нет данных |
| Функція "НВЧ" | немає даних |
| Функція "Пароварка" | немає |
| Функція НВЧ | немає даних |
| Функція пароварки | відсутня |
| Электроподжиг | нет данных |
Информация для заказа
- Цена: 18 256 ₴








