
Духова шафа Hotpoint-Ariston FA3 841 HWH HA
9 231 ₴
- Нет в наличии
- Код: FA3 841 HWH HA
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
ТЕХНОЛОГІЯ MULTIFLOW Сучасна вентиляційна система з оновленою задньою стінкою забезпечує оптимальний розподіл тепла всередині духової шафи без освіти непрогрітих зон. Рівномірна циркуляція повітря в усіх напрямках і електронний контроль гарантують високу якість приготування страв на будь-якому з рівнів. ЕЛЕКТРОННИЙ КОНТРОЛЬ ТЕМПЕРАТУРИ Електронний контроль зменшує коливання температури в процесі приготування їжі, забезпечуючи постійний нагрів і стабільний результат.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hotpoint-Ariston |
| Конвекция | Да |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Функция СВЧ | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Вертел | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 595 x 595 x 551 мм |
| Габарити вбудовування (ШхВхГ) | 560 х 600 х 555 мм |
| Габариты (ШхВхГ) | 595 x 595 x 551 мм |
| Габариты встраивания (ШхВхГ) | 560 х 600 х 555 мм |
| Газ-контроль | - |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Гриль | Электрический |
| Дисплей | є |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Електрозапалювання | - |
| Керування | Механические ручки |
| Количество режимов работы | 10 |
| Количество стекол дверцы | 2 |
| Колір | білий |
| Конвекція | є |
| Кількість режимів роботи | 10 |
| Кількість стекол дверцят | 2 |
| Метод очистки | Эмаль легкой очистки |
| Метод очищення | Эмаль легкой очистки |
| Мощность подключения | 2900 Вт |
| Об'єм | 71 |
| Об'єм (діапазон) | 71 і більше |
| Объем (диапазон) | 71 и более |
| Объём | 71 |
| Потужність підключення | 2900 Вт |
| Таймер | електронний |
| Термощуп | немає |
| Управление | Механические ручки |
| Функция "Пароварка" | Нет |
| Функція "НВЧ" | немає |
| Функція "Пароварка" | немає |
| Цвет | белый |
| Электроподжиг | - |
Информация для заказа
- Цена: 9 231 ₴





