Ідеальний результат випікання завдяки 3D Гаряче повітря 3D Гаряче повітря: рівномірний розподіл тепла та ідеальний результат на будь-якому рівні. Вбудована електрична духова шафа. Система нагрівання Multifunktion (6 видів нагріву: нижнє нагрівання, верхній/нижній жар, гриль з конвекцією, Vari-гриль великої площі нагріву, гаряче повітря, Розморожування) Електронний годинник Функція "Блокування від дітей" Великий об'єм камери духової шафи (66 літр), підвісні напрямні для деко Поверхня внутрішньої камери духовки: емаль Повністю скляна внутрішня поверхня дверцят духовки Дверцята з можливістю демонтажу для зручності чищення.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Конвекция | Да |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Функция СВЧ | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Вертел | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 594 х 595 х 548 мм |
| Габарити вбудовування (ШхВхГ) | 560-568 х 575-597 х 550 мм |
| Габариты (ШхВхГ) | 594 х 595 х 548 мм |
| Габариты встраивания (ШхВхГ) | 560-568 х 575-597 х 550 мм |
| Газ-контроль | - |
| Гарантия | 24 месяца |
| Гриль | Электрический |
| Дисплей | є |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Електрозапалювання | - |
| Керування | Механические ручки + сенсорные кнопки |
| Количество режимов работы | 6 |
| Количество стекол дверцы | 2 |
| Колір | чорний/нержавіюча сталь |
| Конвекція | є |
| Кількість режимів роботи | 6 |
| Кількість стекол дверцят | 2 |
| Метод очистки | Эмаль легкой очистки |
| Метод очищення | Эмаль легкой очистки |
| Мощность подключения | 3300 Вт |
| Об'єм | 66 |
| Об'єм (діапазон) | 61-70 л |
| Объем (диапазон) | 61-70 л |
| Объём | 66 |
| Потужність підключення | 3300 Вт |
| Таймер | є |
| Термощуп | немає |
| Управление | Механические ручки + сенсорные кнопки |
| Функция "Пароварка" | Нет |
| Функція "НВЧ" | немає |
| Функція "Пароварка" | немає |
| Цвет | черный / нержавеющая сталь |
| Электроподжиг | - |
Информация для заказа
- Цена: 11 099 ₴









