Духова шафа Whirlpool AKZM 8420NB підкорює з першого погляду тільки одним зовнішнім виглядом, коли ви навіть не здогадуєтеся про її широкі функціональні можливості. Лаконічний стиль корпусу, акуратна ручка, зручна панель управління з механічними і сенсорними регуляторами - все це поєдналося в один цілісний образ, який буде актуальним на будь-якій кухні. Різноманітність функцій. Представлена модель духової шафи дає змогу працювати з будь-якими типами страв, використовуючи водночас закладені виробником у функціонал режими: ви можете випікати їжу з конвекцією і без неї, використовувати опції гриля, комбінувати типи нагрівання для отримання найкращого результату. Режими попереднього нагріву та збереження тепла дадуть змогу швидко підготувати духовку до роботи та зберегти страву до приходу гостей. Гідролізне очищення. У моделі застосовано систему парового очищення SmartClean. Очищення гідролізом передбачає поміщення в камеру резервуара з водою, рідина з якого буде, випаровуючись, розм'якшувати жири та сприяти їх легкому усуненню. Таке очищення абсолютно безпечне як для техніки, так і для її власників. Ідеальний для тіста. Духова шафа дасть вам змогу стати справжнім маестро випічки: всередині створюється ідеальне середовище для витримки тістової маси - з постійною температурою та відсутністю протягів. Представлена техніка відмінно адаптована як під створення дієтичної випічки, так і для випічки піци, багатоярусних тортів, хліба. Функціонал Ready2Cook швидко підготує камеру для взаємодії без необхідності попереднього прогріву.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Whirlpool |
| Класс энергопотребления | A |
| Конвекция | Да |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Функция СВЧ | Нет |
| Электроподжиг | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart-управління | відсутнє |
| Вентилятор охолодження | є |
| Вертел | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 595 x 595 x 564 мм |
| Габарити вбудовування (ШхВхГ) | 560 х 600 х 550 мм |
| Габариты (ШхВхГ) | 595 x 595 x 564 мм |
| Габариты встраивания (ШхВхГ) | 560 х 600 х 550 мм |
| Газ-контроль | - |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Гриль | Электрический |
| Дисплей | дисплей |
| Довідник дверцят | є |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Електрозапалювання | немає |
| Керування | Механические ручки + сенсорные кнопки |
| Количество режимов работы | 16 |
| Количество стекол дверцы | 2 |
| Количество программ | 16 |
| Кількість стекол дверцят | 2 |
| Метод очистки | гідролітичний (очищення парою) |
| Мощность подключения | 3650 Вт |
| Напряжение | 220-230 В |
| Объем | 73 |
| Об'єм (діапазон) | 71 і більше |
| Объем (диапазон) | 71 и более |
| Объём | 73 |
| Перемикачі | поворотні + сенсорні |
| Потужність грилю | 2450 Вт |
| Программы | звичайний, гриль, конвекція, конвекційне випікання, 6th sense запіканка, 6th sense м'ясо, 6th sense велика порція, 6th sense хліб, 6th sense піца, 6th sense солодка випічка, швидке прогрівання, турбогриль, підйом тіста, режим очищення Smartclean |
| Подсветка | є |
| Решітка / Деко | є |
| Потребление электроэнергии | 0.91 кВт/год |
| Таймер | є |
| Термощуп | немає |
| Тип | Электрическая |
| Тип напрямляючих | знімні (дротові) |
| Управление | Механические ручки + сенсорные кнопки |
| Функция "Пароварка" | Нет |
| Функція "НВЧ" | немає |
| Функція "Пароварка" | немає |
| Функція НВЧ | відсутня |
| Функція пароварки | відсутня |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 13 998 ₴






