Функції приготування ТЕХНОЛОГІЯ 6TH SENSE Рецепти у три кроки. Для найкращих результатів. Завдяки центральному програматору Ви можете встановити всі параметри приготування у три простих кроки. Оберіть один з 6 попередньо встановленних рецептів, а духова шафа автоматично налаштує функції приготування та запропонує оптимальний час та температуру. READY2COOK Забудьте про попередній нагрів. Функція Ready2Cook використовує потужну систему конвекції, щоб швидко досягти необхідної температури і повністю позбавити Вас від попереднього розігріву. COOK3 Без змішування запахів. З інноваційною функцією Cook3 можна приготувати до трьох страв одночасно без змішування ароматів. MULTIFUNCTION 16 Безліч функцій. Багатофункційна духова шафа з 16 програмами пропонує різноманітні опції та програми для ідеальних результатів, незалежно від того, що Ви готуєте.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Whirlpool |
| Конвекция | Да |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Функция СВЧ | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Вертел | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 595 x 595 x 564 мм |
| Габарити вбудовування (ШхВхГ) | 560-568 х 583-585 х 550 мм |
| Габариты (ШхВхГ) | 595 x 595 x 564 мм |
| Габариты встраивания (ШхВхГ) | 560-568 х 583-585 х 550 мм |
| Газ-контроль | - |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Гриль | Электрический |
| Дисплей | є |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Електрозапалювання | - |
| Керування | Сенсорное управление |
| Количество режимов работы | 16 |
| Количество стекол дверцы | 3 |
| Колір | білий |
| Конвекція | є |
| Кількість режимів роботи | 16 |
| Кількість стекол дверцят | 3 |
| Метод очистки | Эмаль легкой очистки |
| Метод очищення | Эмаль легкой очистки |
| Мощность подключения | 3650 Вт |
| Об'єм | 73 |
| Об'єм (діапазон) | 71 і більше |
| Объем (диапазон) | 71 и более |
| Объём | 73 |
| Потужність підключення | 3650 Вт |
| Таймер | електронний програматор |
| Термощуп | немає |
| Управление | Сенсорное управление |
| Функция "Пароварка" | Нет |
| Функція "НВЧ" | немає |
| Функція "Пароварка" | немає |
| Цвет | белый |
| Электроподжиг | - |
Информация для заказа
- Цена: 15 191 ₴








