
Мобільний телефон Philips Xenium E255 Dual Sim Black
1 682 ₴
- Нет в наличии
- Код: CTE255BK/00
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Дві SIM-карти для 2-х груп контактів Організуйте своє життя - розділіть контакти на 2 групи, використовуючи два телефонних номери. З двома SIM-картами вам не доведеться весь час носити з собою 2 телефони. QVGA-дисплей 2,4" для яскравого і насиченого зображення QVGA-дисплей з діагоналлю 2,4 дюйма з яскравим підсвічуванням і роздільною здатністю 240 x 320 пікселів. Стильний і компактний Модний білий колір і витончене золотисте оздоблення мобільного телефону Philips підкреслять ваш стиль. Ви не дотримуєтесь моди, ви створюєте її! Чудовий акумулятора 1050 мА*ч Мобільний телефон Philips оснащений акумулятором ємністю 1050 мА*год, заряду якого вистачить на довгі години роботи. Вам більше не доведеться турбуватися про пропущені ділових або особистих виклики. А коли всі справи будуть виконані, ви зможете переглянути веб-сторінки в мережі Інтернет або насолодитися улюбленою грою - і все це без додаткової підзарядки завдяки кращій в своєму класі енерготехнологій! Вбудована цифрова камера Вбудована цифрова фотокамера з дозволом VGA (640 x 480 пікселів) дозволяє завжди і скрізь робити знімки яскравих миттєвостей життя. Натискайте клавішу фотокамери і робіть відмінні знімки, які можна використовувати в якості заставок, супроводжувати ними сигнал виклику або відправити MMS. Слухайте радіо так, як вам подобається - через динамік телефону або гарнітуру Оцініть зручність настройки FM-радіо. Слухайте музику так, як вам подобається - через динамік телефону або гарнітуру. Просто підключіть гарнітуру, яка також є антеною, і виберіть в меню функцію прослуховування.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Цвет | Черный |
| Тип устройства | Мобильный телефон |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth |
| IrDA | немає |
| Wi-Fi | відсутній |
| Ємність аккумулятору | 1050 мАг |
| Вага | 105.6 г |
| Вес | 105.6 г |
| Габарити | 102х53х15.6 мм |
| Габариты | 102х53х15.6 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Диагональ дисплея | 2.4 |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ дисплея | 2.4" |
| Емкость аккумулятора | 1050 мАч |
| Захист від вологи та пилу | немає |
| Защита от влаги и пыли | Нет |
| Количество SIM-карт | 2 |
| Колір | чорний |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Навигация | Нет |
| Навігація | немає |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 32 МБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 МБ |
| Объем встроенной памяти | 32 МБ |
| Объем оперативной памяти | 32 МБ |
| Основна камера | 0.3 Мп |
| Основная камера | 0.3 Мп |
| Поддержка SD-карты | 32 ГБ |
| Підтримка SD-карти | MicroSD до 32 ГБ |
| Разрешение дисплея | 320x240 |
| Роздільна здатність дисплея | 320х240 |
| Стандарти зв'язку | 2G (GSM) |
| Стандарты связи | 2G (GSM) |
| Тип дисплея | TN |
| Фронтальна камера | немає |
| Фронтальная камера | Нет |
Информация для заказа
- Цена: 1 682 ₴






