
Моноблок Lenovo 24ITL6 (F0G000BFUA) Black
24 087 ₴
- Нет в наличии
- Код: F0G000BFUA
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Видатний дизайн і продуктивність Навіть з тонким і компактним корпусом моноблок Lenovo IdeaCentre 3 (6th Gen) забезпечує приголомшливу швидкодію. Оцініть переваги високої продуктивності та виключної чіткості зображення завдяки використанню процесорів Intel і відеокарт NVIDIA (в максимальній комплектації). Оцініть переваги моментальної завантаження системи з опционального твердотільного накопичувача для зберігання даних. На ПК досить місця для того, щоб всі члени сім’ї могли зберігати тут улюблені музичні композиції, фотографії та відеоролики. Удосконалена аудіосистема і технологія захисту конфіденційності За допомогою інфрачервоної веб-камери і технології Windows Hello ви можете увійти до свого облікового запису на моноблоці Lenovo IdeaCentre 3i (6th Gen), просто посміхнувшись. Насолоджуйтеся чітким і чистим звуком при відтворенні мультимедіа і під час відеодзвінків за допомогою аудіосистеми, сертифікованої Harman Kardon. А якщо веб-камера не потрібна, просто закрийте її спеціальної шторкою, щоб зберегти конфіденційність.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lenovo |
| Тип настольного ПК | Моноблок |
| Корпус | |
| Цвет | Черный |
| Экран | |
| Тип матрицы | IPS |
| Сенсорный экран | Нет |
| Характеристики процессора | |
| Модель процессора | 7505 |
| Пользовательские характеристики | |
| Audio | відсутній |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| DisplayPort | відсутній |
| HDMI | 1 |
| LAN | 1 Гбит/с |
| Thunderbolt | немає |
| USB 2.0 | 2 |
| USB 3.0 | немає |
| USB 3.1 | 2 |
| USB 3.x | 2 Type-C |
| Wi-Fi | 802.11 ax |
| Ємність HDD накопичувача | - |
| Ємність SSD накопичувача | 256 ГБ |
| Базова частота процесора | 2.0 - 3.5 ГГц |
| Вага | 6.81 кг |
| Веб-камера | 1 МП |
| Габарити (ШхВхГ) | 541х433.56х185.34 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Диагональ экрана | 23.8" Full HD (1920x1080) |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрану | 23.8" Full HD (1920x1080) |
| Емкость HDD накопителя | - |
| Емкость SSD накопителя | 256 ГБ |
| Кардридер | немає |
| Количество ядер | 2 |
| Колір | чорний |
| Кількість ядер | 2 |
| Модель видеоадаптера | Intel UHD Graphics |
| Модель відеоадаптера | Intel UHD Graphics |
| Модель відеокарти | Intel UHD Graphics |
| Модель процесора | 7505 |
| Мощность БП | 90 Вт |
| Мікрофон | С микрофоном |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Об'єм пам'яті відеоадаптера | - |
| Об'єм пам'яті відеокарти | - |
| Объем оперативной памяти | 8 ГБ |
| Объем памяти видеоадаптера | - |
| Операційна система | без ОС |
| Оптический привод | без привода |
| Оптичний привод | без приводу |
| Оптичний привід | без приводу |
| Поддержка памяти | DDR4 |
| Попередньо встановлена ОС | без ОС |
| Потужність БЖ | 90 Вт |
| Предустановленная ОС | без ОС |
| Підтримка Thunderbolt | немає |
| Разрешение экрана | 1920 x 1080 |
| Роздільна здатність екрану | 1920 x 1080 |
| Сенсорний екран | немає |
| Серия процессора | Intel Pentium |
| Серія процесора | Intel Pentium |
| Тип відеокарти | интегрированная |
| Тип матриці | IPS |
| Тип накопичувача | SSD |
| Тип оперативной памяти | DDR4 SDRAM |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 SDRAM |
| Частота процесора | 3.5 |
| Частота процессора | 2.0 |
Информация для заказа
- Цена: 24 087 ₴








