
Персональний комп`ютер COBRA Advanced (I14F.16.H1S2.165.2267)
24 889 ₴
- Нет в наличии
- Код: I14F.16.H1S2.165.2267
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
COBRA поєднує в собі високу продуктивність, потужність і сучасні технології. Ультра графіка NVIDIA Топові відеокарти забезпечать максимальну, і безкомпромісну продуктивність в самих вимогливих іграх і додатках. Ігри в ультра настройках графіки - тепер ти зможеш побачити світ сучасних ігор очима розробників, оцінити їх так, як вони були задумані, а не миритися і підлаштовуватися. Топові процесори Старша лінійка процесорів AMD - верх продуктивності і приємний запас для комфортної роботи з великими масивами даних, складними іграми, обробкою великих обсягів мульти-медіа контенту. Безпрецедентна потужність, і малий час відгуку разом з вбудованими засобами безпеки дозволяють працювати, грати і створювати контент так швидко і так ефективно, як ви захочете. Абсолютна міць твого ПК від COBRA Ігрові комп"ютери COBRA з максимальною конфігурацією зібрані спеціально для самих просунутих користувачів і вимогливих до якості графіки геймерів. Дана лінійка дозволить насолодитися ультра налаштуваннями графіки і максимальною роздільною здатністю в усіх сучасних іграх, зберігаючи максимально доступні показники FPS. Кращого просто не існує! ПК COBRA збираються на базі комплектуючих визнаних світових лідерів, таких як Intel, AMD, MSI, ASUS, Zalman, ProLogix, Seagate, Toshiba, Hitachi, Transcend, Kingston і ін. Професійна збірка комп"ютера COBRA забезпечить оптимальний повітряний потік всередині корпусу, а значить і відмінне охолодження всіх компонентів ПК.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cobra |
| Корпус | |
| Цвет | Черный |
| Характеристики процессора | |
| Модель процессора | 10400F |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| LAN | 1 Гбит/с |
| Wi-Fi | немає |
| Аудио | High Definition 8 Channel Audio |
| Аудіо | High Definition 8 Channel Audio |
| Блок питания | 600 Вт |
| Виробник відеоадаптера | NVIDIA |
| Габарити | 457 x 390 х 205 мм |
| Габариты | 457 x 390 х 205 мм |
| Гарантия | 40 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Модель видеоадаптера | GeForce GTX 1650 |
| Модель відеоадаптера | GeForce GTX 1650 |
| Накопитель | 1 ТБ + SSD 240 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 16 ГБ |
| Об'єм пам'яті відеоадаптера | 4 ГБ |
| Объем памяти видеоадаптера | 4 ГБ |
| Операционная система | Ubuntu |
| Оптический привод | без дисководу |
| Поддержка памяти | DDR4 |
| Производитель видеоадаптера | NVIDIA |
| Разъемы на задней панели | 2 x USB 2.0, 2 x USB 3.1, 1 x DisplayPort, 1 x HDMI, 1 х DVI, 1 x RJ45, 2 x PS/2, 3 x Аудио |
| Разъемы на передней панели | 1 x USB 3.0, 2 x USB 2.0, 2 х Аудіо |
| Роз'єми на задній панелі | 2 x USB 2.0, 2 x USB 3.1, 1 x DisplayPort, 1 x HDMI, 1 х DVI, 1 x RJ45, 2 x PS/2, 3 x Аудио |
| Серия процессора | Intel Core i5 |
| Серія процесора | Intel Core i5 |
| Слоты расширения | 1 x PCIe x1 |
| Тип оперативной памяти | DDR4 SDRAM |
| Частота | 3,5 ГГц и более |
Информация для заказа
- Цена: 24 889 ₴







