
Персональний комп`ютер Expert PC Balance (I9400.08.S4.INT.C1152W)
18 620 ₴
- Нет в наличии
- Код: I9400.08.S4.INT.C1152W
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Сьогодні обрати відповідний комп"ютер досить непросто, адже асортимент останніх на ринку як ніколи величезний. Компанія Expert PC йде назустріч користувачам, пропонуючи модельний ряд персональних комп"ютерів Expert PC Balance. Ця лінійка пристроїв з прицілом на домашнє застосування і розрахована на тих, хто любить і хоче відпочивати! Само собою їм під силу повноцінна роль справжнього робочого інструмента захоплених програмуванням, редагуванням фото і відео матеріалів, перекладами текстів, створенням музики та іншою творчістю. ПК Expert PC збираються на базі комплектуючих визнаних світових лідерів, таких як Intel, ASUS, Zalman, ProLogix, Seagate, Toshiba, Hitachi, AMD, Transcend, Kingston і ін. Лінійка комп"ютерів Expert PC Balance включає цілий ряд ретельно підібраних конфігурацій з прицілом на майбутнє. Професійна збірка комп"ютера Expert PC забезпечить оптимальний повітряний потік всередині корпусу, отже і відмінне охолодження всіх компонентів ПК.
Характеристики
| Корпус | |
|---|---|
| Цвет | Черный |
| Характеристики процессора | |
| Модель процессора | 9400 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| LAN | 1 Гбит/с |
| Wi-Fi | немає |
| Аудио | High Definition 7.1 Channel Audio |
| Аудіо | High Definition 7.1 Channel Audio |
| блок живлення | 450 Вт |
| Блок питания | 450 Вт |
| Виробник відеоадаптера | Intel |
| Габарити | 413 х 370 х 190 мм |
| Габариты | 413 х 370 х 190 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Колір | чорний |
| Модель видеоадаптера | Intel HD Graphics |
| Модель відеоадаптера | Intel HD Graphics |
| Модель процесора | 9400 |
| Накопитель | SSD 480 ГБ |
| Накопичувач | SSD 480 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Об'єм пам'яті відеоадаптера | - |
| Объем оперативной памяти | 8 ГБ |
| Объем памяти видеоадаптера | - |
| Операционная система | Windows 10 Home |
| Операційна система | Windows 10 Home |
| Оптический привод | Нет |
| Оптичний привід | без дисководу |
| Поддержка памяти | DDR4 |
| Производитель видеоадаптера | Intel |
| Разъемы на задней панели | 2 x USB 2.0, 2 x USB 3.1, 1 x HDMI, 1 x D-Sub, 1 x DVI-D, 1 x RJ45, 2 x PS/2, 3 х Аудио |
| Разъемы на передней панели | 1 x USB 3.0, 2 x USB 2.0, 2 х Аудио |
| Роз'єми на задній панелі | 2 x USB 2.0, 2 x USB 3.1, 1 x HDMI, 1 x D-Sub, 1 x DVI-D, 1 x RJ45, 2 x PS/2, 3 х Аудио |
| Роз'єми на передній панелі | 1 x USB 3.0, 2 x USB 2.0, 2 х Аудіо |
| Серия процессора | Intel Core i5 |
| Серія процесора | Intel Core i5 |
| Слоти розширення | 1 x PCIe x16, 1 x PCIe x1 |
| Слоты расширения | 1 x PCIe x16, 1 x PCIe x1 |
| Тип оперативной памяти | DDR4 SDRAM |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 SDRAM |
| Частота | 3,5 ГГц и более |
Информация для заказа
- Цена: 18 620 ₴



