
Персональний комп`ютер COBRA Optimal (I14.16.S4.INT.452)
14 292 ₴
- Нет в наличии
- Код: I14.16.S4.INT.452
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
COBRA поєднує в собі високу продуктивність, потужність і сучасні технології. Топові процесори Старша лінійка процесорів Intel - верх продуктивності і приємний запас для комфортної роботи з великими масивами даних, складними іграми, обробкою великих обсягів мульти-медіа контенту. Безпрецедентна потужність, і малий час відгуку разом з вбудованими засобами безпеки дозволяють працювати, грати і створювати контент так швидко і так ефективно, як ви захочете. ПК COBRA збираються на базі комплектуючих визнаних світових лідерів, таких як Intel, AMD, MSI, ASUS, Zalman, ProLogix, Seagate, Toshiba, Hitachi, Transcend, Kingston і ін. Професійна збірка комп"ютера COBRA забезпечить оптимальний повітряний потік всередині корпусу, а значить і відмінне охолодження всіх компонентів ПК.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cobra |
| Корпус | |
| Цвет | Черный |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 6 |
| Модель процессора | 10400 |
| Пользовательские характеристики | |
| Audio | 2 |
| Bluetooth | немає |
| D-Sub | 1 |
| DVI | 1 |
| Display Port | немає |
| HDMI | немає |
| LAN | 1 Гбит/с |
| USB 2.0 | 2, 4 |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | немає |
| USB 3.x | 1 |
| USB Type-C | немає |
| Wi-Fi | немає |
| Аудио | High Definition 7.1 Channel Audio |
| Аудіо | High Definition 7.1 Channel Audio |
| Аудіо-порт | 3 |
| Многоканальный звук | 7.1 |
| Блок питания | 450 Вт |
| Виробник відеоадаптера | INTEL |
| Виробник графічного чіпа | Intel |
| Производитель процессора | Intel |
| Габарити | 413 х 372 х 190 мм |
| Габариты | 350 х 320 х 190 мм |
| Гарантия | 40 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Кількість встановлених планок ОЗП | 2 |
| Мережевий адаптер (LAN) | 1000 Мбіт/с |
| Модель видеоадаптера | Intel UHD Graphics 630 |
| Модель відеоадаптера | Intel UHD Graphics 630 |
| Модель відеокарти | UHD Graphics 630 |
| Накопитель | SSD 480 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 16 ГБ |
| Об'єм пам'яті відеоадаптера | - |
| Об'єм пам'яті відеокарти | - |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 480 ГБ |
| Объем памяти видеоадаптера | - |
| Операционная система | Ubuntu |
| Оптический привод | без дисководу |
| Охолодження процесора | box охолодження |
| Поддержка памяти | DDR4 |
| Назначение | для роботи |
| Производитель видеоадаптера | INTEL |
| Разъемы на задней панели | 2 x USB 2.0, 4 x USB 3.2, 1 x DVI-D, 1 x D-Sub, 2 x PS/2, 1 x RJ45, 3 x Аудио |
| Разъемы на передней панели | 1 x USB 3.0, 2 x USB 2.0, 2 х Аудіо |
| Роз'єми на задній панелі | 2 x USB 2.0, 4 x USB 3.2, 1 x DVI-D, 1 x D-Sub, 2 x PS/2, 1 x RJ45, 3 x Аудио |
| СOM | немає |
| Серия процессора | Intel Core i5 |
| Серія процесора | Intel Core i5 |
| Слоты расширения | 1 x PCIe x16, 2 x PCIe x 1 |
| Тип відеокарти | интегрированная |
| Тип накопителя | SSD |
| Тип оперативной памяти | DDR4 SDRAM |
| Частота | 3,5 ГГц и более |
| Частота оперативной памяти | 2666 МГц |
| Частота процессора | 4.3 |
| Чипсет материнской платы | Intel H410 |
Информация для заказа
- Цена: 14 292 ₴





