
Персональний комп`ютер COBRA Advanced (I14.16.H1.166T.3709)
37 042 ₴
- Нет в наличии
- Код: I14.16.H1.166T.3709
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
COBRA поєднує в собі високу продуктивність, потужність і сучасні технології. Топові процесори Старша лінійка процесорів Intel - верх продуктивності і приємний запас для комфортної роботи з великими масивами даних, складними іграми, обробкою великих обсягів мульти-медіа контенту. Безпрецедентна потужність, і малий час відгуку разом з вбудованими засобами безпеки дозволяють працювати, грати і створювати контент так швидко і так ефективно, як ви захочете. ПК COBRA збираються на базі комплектуючих визнаних світових лідерів, таких як Intel, AMD, MSI, ASUS, Zalman, ProLogix, Seagate, Toshiba, Hitachi, Transcend, Kingston і ін. Професійна збірка комп"ютера COBRA забезпечить оптимальний повітряний потік всередині корпусу, а значить і відмінне охолодження всіх компонентів ПК.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cobra |
| Корпус | |
| Цвет | Черный |
| Характеристики процессора | |
| Модель процессора | 10400 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| LAN | 2500 Мбит/с |
| Wi-Fi | немає |
| Аудио | High Definition 7.1 Channel Audio |
| Аудіо | High Definition 7.1 Channel Audio |
| блок живлення | 600 Вт |
| Блок питания | 600 Вт |
| Виробник відеоадаптера | nVidia |
| Габарити | 442 x 376.5 х 200 мм |
| Габариты | 442 x 376.5 х 200 мм |
| Гарантия | 40 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Колір | чорний |
| Модель видеоадаптера | GeForce GTX 1660 Ti |
| Модель відеоадаптера | GeForce GTX 1660 Ti |
| Модель процесора | 10400 |
| Накопитель | 1 ТБ |
| Накопичувач | 1 ТБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Об'єм пам'яті відеоадаптера | 6 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 16 ГБ |
| Объем памяти видеоадаптера | 6 ГБ |
| Операционная система | Ubuntu |
| Операційна система | Ubuntu |
| Оптический привод | Нет |
| Оптичний привід | без дисководу |
| Поддержка памяти | DDR4 |
| Производитель видеоадаптера | nVidia |
| Разъемы на задней панели | 2 x USB 2.0, 4 x USB 3.2, 1 х DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x DVI, 1 x PS/2, 1 x RJ45, 3 x Аудио |
| Разъемы на передней панели | 2 x USB 3.0, 2 х Аудио |
| Роз'єми на задній панелі | 2 x USB 2.0, 4 x USB 3.2, 1 х DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x DVI, 1 x PS/2, 1 x RJ45, 3 x Аудио |
| Роз'єми на передній панелі | 2 x USB 3.0, 2 х Аудио |
| Серия процессора | Intel Core i5 |
| Серія процесора | Intel Core i5 |
| Слоти розширення | 2 x PCIe x1, 1 х M.2 |
| Слоты расширения | 2 x PCIe x1, 1 х M.2 |
| Тип оперативной памяти | DDR4 SDRAM |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 SDRAM |
| Частота | 3,5 ГГц и более |
Информация для заказа
- Цена: 37 042 ₴









