
Моноблок Acer Aspire C24-1650 (DQ.BFSME.004) Black/Silver
27 195 ₴
- Нет в наличии
- Код: DQ.BFSME.004
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Моноблок з діагоналлю 23.8" - це приголомшливі обчислювальні можливості в одному пристрої. Це тонке стильний пристрій оснащений процесором Intel 11-го покоління і забезпечує більше екранного простору завдяки неймовірно вузькій рамці дисплея. Тонкий і елегантний Стильний моноблок буде ідеально виглядати в будь-якому приміщенні. Кабелі легко укладаються за допомогою зручного затиску на підставці, а компактність конструкція дозволяє звільнити більше місця на столі. Конфіденційність Коли камера не використовується, насолоджуйтеся додаткової конфіденційністю, закривши камеру на рамці дисплея.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acer |
| Тип настольного ПК | Моноблок |
| Экран | |
| Тип матрицы | IPS |
| Сенсорный экран | Нет |
| Характеристики процессора | |
| Модель процессора | 1135G7 |
| Пользовательские характеристики | |
| Audio | 1 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| DisplayPort | відсутній |
| HDMI | 1 |
| LAN | 1 Гбит/с |
| Thunderbolt | немає |
| USB 2.0 | 1 |
| USB 3.0 | 3 |
| USB 3.1 | немає |
| USB 3.x | 3 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ємність HDD накопичувача | немає |
| Ємність SSD накопичувача | 256 ГБ |
| Базова частота процесора | 2.4 - 4.2 ГГц |
| Вес | 4 кг кг |
| Веб-камера | 1 МП |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Производитель процессора | Intel |
| Габарити (ШхВхГ) | 489.9х379.6х37.1 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Диагональ экрана | 23.8" Full HD (1920x1080) |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Емкость HDD накопителя | - |
| Емкость SSD накопителя | 256 ГБ |
| Кардридер | є |
| Количество ядер | 4 |
| Модель видеоадаптера | Intel UHD Graphics |
| Модель відеоадаптера | Intel UHD Graphics |
| Модель відеокарти | Intel UHD Graphics |
| Мощность БП | 65 Вт |
| Микрофон | немає даних |
| Объем оперативной памяти | 8 ГБ |
| Об'єм пам'яті відеоадаптера | - |
| Об'єм пам'яті відеокарти | немає |
| Объем памяти видеоадаптера | - |
| Операционная система | Endless OS |
| Оптический привод | без приводу |
| Оптичний привод | без приводу |
| Поддержка памяти | DDR4 |
| Попередньо встановлена ОС | Endless OS |
| Потужність БЖ | 65 Вт |
| Предустановленная ОС | Endless OS |
| Підтримка Thunderbolt | немає |
| Разрешение экрана | 1920 x 1080 |
| Серия процессора | Intel Core i5 |
| Серія процесора | Intel Core i5 |
| Тип відеокарти | интегрированная |
| Тип накопичувача | SSD |
| Тип оперативной памяти | DDR4 SDRAM |
| Частота процессора | 2.4 |
Информация для заказа
- Цена: 27 195 ₴











