
Моноблок Acer Aspire C24-420 (DQ.BG5ME.002) Silver
21 368 ₴
- Нет в наличии
- Код: DQ.BG5ME.002
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Цей 24-дюймовий моноблок пропонує чудові функції комп"ютера в одному модулі. Тонкий, малогабаритний пристрій, виконаний у вишуканому стилі, має вражаючі тонкі рамки, аби користувачі бачили більшу площу екрана.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acer |
| Тип настольного ПК | Моноблок |
| Экран | |
| Тип матрицы | IPS |
| Сенсорный экран | Нет |
| Характеристики процессора | |
| Модель процессора | 3050U |
| Пользовательские характеристики | |
| Audio | відсутній |
| Bluetooth | Bluetooth 4.2 |
| DisplayPort | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN | 1 Гбит/с |
| Thunderbolt | немає |
| USB 2.0 | немає |
| USB 3.0 | 4 |
| USB 3.1 | немає |
| USB 3.x | 4 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність HDD накопичувача | немає |
| Ємність SSD накопичувача | 256 ГБ |
| Базова частота процесора | 2.3 ГГц |
| Вес | 3.2 кг кг |
| Веб-камера | 1 МП |
| Виробник відеокарти | AMD |
| Производитель процессора | AMD |
| Габарити (ШхВхГ) | 538.4х398.9х37.2 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Диагональ экрана | 23.8" Full HD (1920x1080) |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Емкость HDD накопителя | - |
| Емкость SSD накопителя | 256 ГБ |
| Кардридер | є |
| Количество ядер | 2 |
| Модель видеоадаптера | AMD Radeon Graphics |
| Модель відеоадаптера | AMD Radeon Graphics |
| Модель відеокарти | AMD Radeon |
| Мощность БП | 65 Вт |
| Микрофон | немає даних |
| Объем оперативной памяти | 8 ГБ |
| Об'єм пам'яті відеоадаптера | - |
| Об'єм пам'яті відеокарти | немає |
| Объем памяти видеоадаптера | - |
| Операционная система | Endless OS |
| Оптический привод | без приводу |
| Оптичний привод | без приводу |
| Поддержка памяти | DDR4 |
| Попередньо встановлена ОС | Endless OS |
| Потужність БЖ | 65 Вт |
| Предустановленная ОС | Endless OS |
| Підтримка Thunderbolt | немає |
| Разрешение экрана | 1920 x 1080 |
| Серия процессора | AMD Ryzen 3 |
| Серія процесора | AMD Ryzen 3 |
| Тип відеокарти | интегрированная |
| Тип накопичувача | SSD |
| Тип оперативной памяти | DDR4 SDRAM |
| Частота процессора | 2.3 |
Информация для заказа
- Цена: 21 368 ₴






