
Безвентиляторний міні-комп`ютер MeLe QUIETER2 (HS081706) Black
16 516 ₴
- Нет в наличии
- Код: HS081706
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Ультракомпактний та потужний міні-ПК MeLe Quieter2, Gemini Lake Celeron J4125. Комп’ютер має невеликі розміри, не займає багато місця, портативний і зручний для перенесення та транспортування. Унікальна конструкція комп’ютера містить радіатор, який збільшує поверхню розсіювання тепла. В результаті для охолодження не потрібен вентилятор, що забезпечує надтиху роботу з рівнем шуму 0 дБ. Комп’ютер підтримує частоти 2,4 ГГц/5,8 ГГц, що дозволяє забезпечити високу швидкість передачі. Крім того, міні-ПК оснащений інтернет-слотом Gigabit LAN, який забезпечує стабільне з’єднання на високих швидкостях, досить швидке для роботи, завантаження даних та перегляду інтернет-сторінок.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mele |
| Корпус | |
| Цвет | Черный |
| Характеристики процессора | |
| Модель процессора | J4125 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 4.2 |
| LAN | 1 Гбит/с |
| Wi-Fi | є |
| Аудио | есть |
| Аудіо | є |
| Блок живлення | зовнішній |
| Блок питания | Внешний |
| Вага | 0.2 кг |
| Вес | 0.2 кг |
| Виробник відеоадаптера | Intel |
| Габарити | 131 х 81 х 18.3 мм |
| Габариты | 131 х 81 х 18.3 мм |
| Гарантия | 14 дней |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Колір | Чорний |
| Материал корпуса | Пластик |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Модель видеоадаптера | Intel UHD Graphics 600 |
| Модель відеоадаптера | Intel UHD Graphics 600 |
| Модель процесора | J4125 |
| Накопитель | SSD 128 ГБ |
| Накопичувач | SSD 128 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Об'єм пам'яті відеоадаптера | - |
| Объем оперативной памяти | 8 ГБ |
| Объем памяти видеоадаптера | - |
| Операционная система | Windows 10 |
| Операційна система | Windows 10 |
| Оптический привод | Нет |
| Оптичний привід | без дисководу |
| Поддержка памяти | DDR4 |
| Производитель видеоадаптера | Intel |
| Разъемы на боковой панели | 3 x USB 3.0 |
| Разъемы на верхней панели | Нет |
| Разъемы на задней панели | Нет |
| Разъемы на передней панели | 1 x USB 3.0, 2 x HDMI, 1 x RJ45, 1 х Аудио |
| Ро'єми на бічній панелі | 3 x USB 3.0 |
| Роз'єми на бічній панелі | 3 x USB 3.0 |
| Роз'єми на верхній панелі | немає |
| Роз'єми на задній панелі | немає |
| Роз'єми на передній панелі | 1 x USB 3.0, 2 x HDMI, 1 x RJ45, 1 х Аудіо |
| Серия процессора | Intel Celeron |
| Серія процесора | Intel Celeron |
| Слоти розширення | немає |
| Слоты расширения | Нет |
| Тип оперативной памяти | DDR4 SDRAM |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 SDRAM |
| Частота | 2,5 - 2,99 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 16 516 ₴



