
Персональний комп`ютер Expert PC Basic (I10100.08.S1.INT.C1319D)
11 516 ₴
- Нет в наличии
- Код: I10100.08.S1.INT.C1319D
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Лінійка Expert PC Basic - це базові моделі для організації робочого або навчального місця. Їх переваги: - оптимальна комплектація для виконання стандартних офісних завдань, а також роботи з різними не ресурсоємними додатками, в тому числі редакторами фото і відео, такі, що не вимагають особливої потужності, середовища програмування; - бюджетна вартість; - комплектуючі від кращих світових виробників; - якісна збірка; - продумана система вентиляції та охолодження; - гарантія на всю продукцію і сервісне обслуговування в Авторизованому сервісному центрі. Якщо ви шукаєте комп"ютер для офісної, освітньої або домашньої роботи, зверніть увагу на Expert PC серії Basic. Широкий модельний ряд дозволить без зусиль підібрати необхідну саме Вам конфігурацію.
Характеристики
| Корпус | |
|---|---|
| Цвет | Черный |
| Характеристики процессора | |
| Модель процессора | 10100 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| LAN | 1 Гбит/с |
| Wi-Fi | немає |
| Аудио | High Definition 7.1 Channel Audio |
| Аудіо | High Definition 7.1 Channel Audio |
| блок живлення | 450 Вт |
| Блок питания | 450 Вт |
| Виробник відеоадаптера | Intel |
| Габарити | 360 х 350 х 190 мм |
| Габариты | 360 х 350 х 190 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Колір | чорний |
| Модель видеоадаптера | Intel UHD Graphics 630 |
| Модель відеоадаптера | Intel UHD Graphics 630 |
| Модель процесора | 10100 |
| Накопитель | SSD 120 ГБ |
| Накопичувач | SSD 120 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Об'єм пам'яті відеоадаптера | - |
| Объем оперативной памяти | 8 ГБ |
| Объем памяти видеоадаптера | - |
| Операционная система | Ubuntu |
| Операційна система | Ubuntu |
| Оптический привод | DVD-Super-Multi |
| Оптичний привід | DVD Super Multi |
| Поддержка памяти | DDR4 |
| Производитель видеоадаптера | Intel |
| Разъемы на задней панели | 2 x USB 3.2, 4 x USB 2.0, 1 х HDMI, 1 x DVI, 1 x D-Sub, 1 x RJ45, 1 х PS/2, 3 x Аудио |
| Разъемы на передней панели | 1 x USB 3.0, 2 x USB 2.0, 2 х Аудио |
| Роз'єми на задній панелі | 2 x USB 3.2, 4 x USB 2.0, 1 х HDMI, 1 x DVI, 1 x D-Sub, 1 x RJ45, 1 х PS/2, 3 x Аудио |
| Роз'єми на передній панелі | 1 x USB 3.0, 2 x USB 2.0, 2 х Аудіо |
| Серия процессора | Intel Core i3 |
| Серія процесора | Intel Core i3 |
| Слоти розширення | 1 x PCIe x16, 1 x PCIe x1 |
| Слоты расширения | 1 x PCIe x16, 1 x PCIe x1 |
| Тип оперативной памяти | DDR4 SDRAM |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 SDRAM |
| Частота | 3,5 ГГц и более |
Информация для заказа
- Цена: 11 516 ₴



