
Персональний комп`ютер Expert PC Basic (A200.04.S1.INT.A779)
6 668 ₴
- Нет в наличии
- Код: A200.04.S1.INT.A779
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Сьогодні обрати відповідний комп"ютер досить непросто, адже асортимент останніх на ринку як ніколи величезний. Компанія Expert PC йде назустріч користувачам, пропонуючи модельний ряд персональних комп"ютерів Expert PC Basic. Ця лінійка пристроїв з прицілом на домашнє застосування і розрахована на тих, хто любить і хоче відпочивати! Само собою їм під силу повноцінна роль справжнього робочого інструмента захоплених програмуванням, редагуванням фото і відео матеріалів, перекладами текстів, створенням музики та іншою творчістю. ПК Expert PC збираються на базі комплектуючих визнаних світових лідерів, таких як Intel, ASUS, Zalman, ProLogix, Seagate, Toshiba, Hitachi, AMD, Transcend, Kingston і ін. Лінійка комп"ютерів Expert PC Basic включає цілий ряд ретельно підібраних конфігурацій з прицілом на майбутнє. Професійна збірка комп"ютера Expert PC забезпечить оптимальний повітряний потік всередині корпусу, отже і відмінне охолодження всіх компонентів ПК.
Характеристики
| Корпус | |
|---|---|
| Цвет | Черный |
| Характеристики процессора | |
| Модель процессора | 200GE |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| LAN | 1 Гбит/с |
| Wi-Fi | немає |
| Аудио | High Definition 7.1 Channel Audio |
| Аудіо | High Definition 7.1 Channel Audio |
| блок живлення | 450 Вт |
| Блок питания | 450 Вт |
| Виробник відеоадаптера | AMD |
| Габарити | 350 х 310 х 180 мм |
| Габариты | 350 х 310 х 180 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Колір | чорний |
| Модель видеоадаптера | AMD Radeon Vega 3 |
| Модель відеоадаптера | AMD Radeon Vega 3 |
| Модель процесора | 200GE |
| Накопитель | SSD 120 ГБ |
| Накопичувач | SSD 120 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 ГБ |
| Об'єм пам'яті відеоадаптера | - |
| Объем оперативной памяти | 4 ГБ |
| Объем памяти видеоадаптера | - |
| Операционная система | Ubuntu |
| Операційна система | Ubuntu |
| Оптический привод | Нет |
| Оптичний привід | без дисководу |
| Поддержка памяти | DDR4 |
| Производитель видеоадаптера | AMD |
| Разъемы на задней панели | 2 x USB 2.0, 4 x USB 3.1, 1 x D-Sub, 1 x DVI-D, 1 x RJ45, 1 x PS/2, 3 x Аудио |
| Разъемы на передней панели | 1 x USB 3.0, 2 x USB 2.0, 2 х Аудио |
| Роз'єми на задній панелі | 2 x USB 2.0, 4 x USB 3.1, 1 x D-Sub, 1 x DVI-D, 1 x RJ45, 1 x PS/2, 3 x Аудио |
| Роз'єми на передній панелі | 1 x USB 3.0, 2 x USB 2.0, 2 х Аудіо |
| Серия процессора | AMD Athlon |
| Серія процесора | AMD Athlon |
| Слоти розширення | 1 x PCIe x16, 1 x PCIe x1 |
| Слоты расширения | 1 x PCIe x16, 1 x PCIe x1 |
| Тип оперативной памяти | DDR4 SDRAM |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 SDRAM |
| Частота | 3.2 |
Информация для заказа
- Цена: 6 668 ₴



