
Безвентиляторний міні-комп`ютер MeLe PCG02 GLK (HS081737) Black
13 948 ₴
- Нет в наличии
- Код: HS081737
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Ультракомпактний та потужний міні-ПК Intel PCG02 GLK, Gemini Lake Celeron J4125. Комп’ютер має невеликі розміри, не займає багато місця, портативний і зручний для перенесення та транспортування. Унікальна конструкція комп’ютера має радіатор, який збільшує поверхню розсіювання тепла. В результаті для охолодження не потрібен вентилятор, що забезпечує надтиху роботу з рівнем шуму 0 дБ. Комп’ютер підтримує частоти 2,4 ГГц/5,8 ГГц, що дозволяє забезпечити високу швидкість передачі. Крім того, міні-ПК оснащений інтернет-слотом Gigabit LAN, який забезпечує стабільне з’єднання на високих швидкостях, досить швидке для роботи, завантаження даних та перегляду інтернет-сторінок.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mele |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 4 |
| Модель процессора | J4125 |
| Корпус | |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth |
| HDMI | 1 |
| LAN | 1 Гбит/с |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 |
| USB 3.x | 2 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Аудио | Да |
| Аудіо | Є |
| Блок питания | нет данных |
| Вес | 0.34 кг кг |
| Виробник відеоадаптера | INTEL |
| Виробник графічного чіпа | Intel |
| Производитель процессора | Intel |
| Габарити | 140 x 59 x 19 мм |
| Габариты | 140 х 59 х 19 мм |
| Гарантия | 24 месяца |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Материал корпуса | Пластик |
| Мережевий адаптер (LAN) | 1000 Мбіт/с |
| Модель видеоадаптера | Intel UHD Graphics 600 |
| Модель відеоадаптера | Intel UHD Graphics 600 |
| Модель відеокарти | HD Graphics 600 |
| Накопитель | 64 ГБ eMMC |
| Объем оперативной памяти | 4 ГБ |
| Об'єм пам'яті відеоадаптера | - |
| Об'єм пам'яті відеокарти | - |
| Объем памяти видеоадаптера | - |
| Операционная система | Windows 10 |
| Оптический привод | без дисководу |
| Поддержка памяти | DDR4 |
| Назначение | для розваг і навчання |
| Производитель видеоадаптера | Intel |
| Разъемы на боковой панели | Нет |
| Разъемы на верхней панели | Нет |
| Разъемы на задней панели | 2 x USB 3.0, 1 x HDMI, 1 x RJ45, 1 x Аудио |
| Разъемы на передней панели | немає |
| Ро'єми на бічній панелі | немає |
| Роз'єми на бічній панелі | немає |
| Роз'єми на верхній панелі | немає |
| Роз'єми на задній панелі | 2 x USB 3.0, 1 x HDMI, 1 x RJ45, 1 x Аудио |
| Серия процессора | Intel Celeron |
| Серія процесора | Intel Celeron |
| Слоты расширения | Нет |
| Тип відеокарти | интегрированная |
| Тип оперативной памяти | DDR4 SDRAM |
| Частота | 2,5 - 2,99 ГГц |
| Частота процессора | 2.0 - 2.7 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 13 948 ₴


